alt

Переклад з англійської

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Англійська мова – найпопулярніша мова у світі. Причому поділяється на кілька видів: американський, канадський, австралійські та багато інших. У кожного з них є свої особливості, які купувалися з часом. При цьому офіційним він на сьогоднішній день є більш ніж 80 країн світу, говорять на ньому на всіх континентах у 105 країнах. Якщо звернутися до статистики, як рідною або як другою мовою англійською говорить сьогодні кожна 7-ма людина у світі. Крім того, саме англійська є мовою дипломатичних відносин, якою полягає переважна більшість угод, договорів та інших документів.

Очевидно, що через таку високу популярність англійської мови, особливо затребувані якісні переклади як з англійської, так і англійської з інших світових мов.

Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Переклади з англійської на інші мови світу

Бюро перекладів «Філін» пропонує вам якісні переклади з англійської на будь-яку іншу світову мову від професійних фахівців. Наша компанія готова взятися за роботу будь-якої складності, підготувавши переклад будь-якого виду, який вам потрібний.

Всі наші співробітники – це професійні лінгвісти, які бездоганно володіють англійською мовою, виконуючи справді якісні переклади. При цьому всі переклади, які ми виконуємо, обов'язково проходять багатоетапні вичитки і коректуру, що дозволяє нам забезпечувати найвищу якість перекладів.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Переклади англійської з інших світових мов

Також наше бюро пропонує вам переклади документів англійською мовою, якщо ви плануєте відправити закордон на навчання, ПМП або на відпочинок. Для більшого комфорту зможемо також завірити всі документи, що дозволить їм набути юридичної сили.

Важливо й те, що наші фахівці знаються на всій термінології і знають про всі особливості мови, що надає можливість перекладати тексти з особливою точністю.

Незалежно від того, який тип перекладу необхідний, ми виконаємо його у кращому вигляді, у будь-якому необхідному вам обсязі, з гарантією якості та у суворо обумовлені терміни.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ