Дарі - переклад документів

Мова дарі, відома також як фарсі-Кабул, являє собою одну з найбільш древніх індоєвропейських мов. Відноситься до групи іранських мов і за своїми лінгвістичними особливостями дуже близька до таджицької. Широко поширена на території Афганістану, де на сьогоднішній день визнаний одним з державних разом з пушту. В цілому володіє нею на сьогоднішній день близько 4-х мільйонів чоловік. При цьому в самій мові виділяють 2 діалектні групи.

ПЕРЕКЛАДИ З ДАРІ НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

Команда професійних перекладачів бюро перекладів «Філін» пропонує вашій увазі послуги з професійним перекладам з дарі на ряд інших мов світу. Ми пишаємося тим, що успішно виконуємо переклади будь-якої складності, працюємо з самими різними документаціями, незалежно від їх складності.

Зайняті в нашій компанії лінгвісти - це професіонали, які досконало володіють мовою і знають про всі його особливості. Укупі з індивідуальним підходом до кожного замовлення ми гарантуємо вам завжди якісну і професійно виконану роботу, результатами якої ви точно залишитеся задоволені.

ПЕРЕКЛАДИ НА ДАРІ З ІНШИХ МОВ СВІТУ

Ми також успішно виконуємо переклади безпосередньо на дарі практично з будь-яких інших мов світу. Для тих, хто найближчим часом планує поїздку до Афганістану, також пропонуємо таку послугу як переклад документів на дарі з подальшим нотаріальним посвідченням і апостилюванням. Це дозволить надати їм юридичну силу перед передачею державні органи.

Своїм клієнтам ми гарантуємо завжди індивідуальний підхід, професіоналізм, а також оптимальні розцінки на всі пропоновані послуги.