alt

Фінансовий переклад

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Коли бізнес виходить на міжнародний рівень, стає необхідний переклад фінансових текстів. Щоб співпраця з іноземними партнерами було успішним, зрозумілим для всіх сторін і довготривалим, потрібен якісний переклад фінансових документів. МСП "Філін" надає послуги фінансових переказів всіх категорій.

Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера

Технології, що роблять
наш сервіс краще
SmartCAT

Платформа, в якій обєднані всі ресурси автоматизації перекладу та управління проектами: Translation Memory, машинний переклад, перевірка якості.

Будь-які формати

Обробляємо понад 30 видів форматів файлів. Від складних AutoCAD креслень до рукописного тексту.

Нейронно-лінгвістичний
переклад

Найкраще рішення під час роботи з великими обсягами тексту в максимально стислий термін. Ця послуга підходить не для всіх тематик. Машинний переклад дозволяє заощадити Ваші кошти.

Інтеграція

Онлайн переклад контенту в міру його появи. Технології, які дозволяють інтеграцію через API, для миттєвої передачі контенту з будь-яких корпоративних систем (CMS), зменшуючи час і витрати на пересилання файлів.

Краудсорсинговий переклад

Переклад маштабних та термінових проектів багатьма перекладачами у різних точках світу. Це дозволяє збільшити швидкість реалізації термінових проектів зі збереженням якості перекладу та однорідності термінології.

Завантажити комерційну пропозицію

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.


Для того щоб грамотно зробити переклад фінансової документації фахівця необхідно бути експертом в питаннях економіки і бізнесу, вміти правильно доносити до замовника суть і тонкощі перекладаються матеріалів.

Агентство фінансових переказів робить переклад фінансових текстів, таких як:


Особливості перекладу фінансових документів

Фінансові документи, такі як митні бланки, банківські виписки і т. Д. Рясніють термінами і спеціальною лексикою. Це створює додаткові складності при їх перекладі. Грамотний перекладач економічних та фінансових текстів обізнаний в особливостях ведення бізнесу в різних країнах, а також в тому сегменті ринку, в якому працює замовник. Це пояснюється тим, що кожна сфера промисловості та бізнесу має спеціальні виразами, скороченнями і термінами, які не піддаються інтерпретації без вузькоспеціальних знань.

Фінансовий переклад має на увазі, з одного боку точність передачі інформації, а з іншого боку, вміння перекладача вловити все підтексти і смисли тексту. Від якісного перекладу залежить успіх укладених угод і співробітництва в цілому. Деякі компанії, яким потрібен регулярний фінансовий переклад, наймають власного штатного перекладача, але це досить накладно і ненадійно. Один співробітник не в змозі бути компетентним у всьому, він може захворіти або піти в іншу організацію. Набагато раціональніше і дешевше замовити фінансовий переклад в агентстві, яке добре зарекомендувало себе.

Фінансовий переклад в Харкові у "МСП Філін» роблять професійні фахівці, які мають досвід як в аналітичному фінансовому перекладу, так і в діловому перекладі звітів і фінансової документації, знають особливості передачі числових даних на іншу мову. Наша компанія відповідає міжнародним стандартам якості, які має на увазі фінансовий переклад. Наприклад, це особливості перекладу вимірювальних величин, які відрізняються в різних країнах. Тут треба не тільки перевести, а й зробити перерахунок, конвертувати, наприклад, фунти в кілограми. Таких моментів багато, тому фінансовий переклад вважається одним з найскладніших та, в той же час, затребуваним видом перекладацької діяльності. У нашій організації переклад піддається багаторазовій коректорській і редакторської перевірки і, в кінцевому підсумку, завіряється спеціальною печаткою. У разі необхідності, документ отримує нотаріальне завірення і єдину міжнародний друк. З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально: Ви обговорюєте з фахівцем необхідний текст, формат та специфіку перекладу, терміни виконання.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Вартість фінансового перекладу

У нашому агентстві вартість визначається в залежності від мови перекладу, а також від складності та обсягу тексту. Ви можете безкоштовно замовити тестовий переклад. Має значення наявність в матеріалі графіків, схем, діаграм і картинок. Розрахувати вартість перекладу можна самостійно на сайт. МСП "Філін" надає професійні фінансові переклади будь-якої складності та обсягу.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ