alt

Переклад з грецької мови

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Грецька мова – одна з тих світових мов, історія якої сягає корінням у далеке минуле. Незважаючи на самобутню історію Греції та всесвітню популярність цієї чудової країни, сьогодні грецькою розмовляє лише трохи більше 12 мільйонів людей. Популярний він крім самої Греції лише на Кіпрі. Йдеться про сучасну грецьку мову, яку не слід плутати з давньогрецькою.

Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Переклади грецькою мовою

Якщо ви вирушаєте до Греції, то більшу частину документів обов'язково доведеться перекласти на грецьку. Втім, знадобитися переклади на грецьку можуть і у разі співпраці з бізнесу, якщо у вас у Греції, наприклад, діловий партнер, який володіє виключно грецькою мовою.

Штату наших професійних лінгвістів під силу виконати переклади грецькою мовою документів та будь-яких інших паперів з різних мов світу. При цьому ми гарантуємо вам професіоналізм, індивідуальний підхід, а також оптимальні розцінки на всі послуги.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Переклади з грецької на інші мови

Бюро перекладів «Філін» пропонує вашій увазі комплекс професійних послуг з перекладу документів, сайтів та іншої інформації з грецької мови будь-якою іншою. Всі переклади у нас виконуються професійними фахівцями, які знають новогрецьку мову на бездоганному рівні. Враховуючи те, наскільки складною у відображенні є ця мова, очевидно, що виконання перекладів із неї краще одразу довірити нашим фахівцям.

Штат наших професійних перекладачів візьметься до роботи будь-якої складності. Причому переклади з грецької ми виконуємо як в усній, так і в письмовій формі, а якщо йдеться про переклад документів, то також пропонуємо їхню легалізацію для надання юридичної сили.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ