alt

Переклад з киргизької мови

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Киргизька мова є офіційною мовою Киргизії, яка відноситься до тюркської групи мов. На сьогоднішній день ним володіє трохи більше 5 мільйонів людей у всьому світі, більшість яких, очевидно, проживає на території Киргизії. Сучасна писемність мови базується на основі кирилиці.

Примітно, що сама мова утворилася від староузбецької мови, хоча у спілкуванні між місцевими жителями завжди використовувалися місцеві діалекти, від яких згодом утворилася сучасна киргизька.

Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Переклади на киргизьку з інших мов світу

Нашим професіоналам також під силу виконати якісний переклад безпосередньо на киргизьку з будь-якої іншої мови світу. Особливо затребуваною послугою серед наших компаній є переклад документів на киргизьку. Якщо найближчим часом ви відправляєтеся до Киргизстану, то для передачі до місцевих органів тих чи інших документів їх обов'язково потрібно перекласти. Крім того, наше бюро пропонує послуги нотаріального засвідчення та апсотилювання, що дозволить надати вже перекладеним документам юридичної сили.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Переклади з киргизької на низку інших мов світу

Потрібно виконати якісний переклад з киргизької на будь-яку іншу світову мову? Щоб ця робота була виконана якісного з першого разу та з урахуванням усіх ваших вимог, найкраще одразу звернутися за допомогою до професійних перекладачів. Саме такі лінгвісти працюють сьогодні у бюро перекладів у Харкові.

Ми раді запропонувати вашій увазі якісні послуги з перекладів з киргизької мови з урахуванням усіх стилістичних та лінгвістичних особливостей мови. При цьому працюємо з будь-якими видами документацій, незалежно від їх обсягу та рівня складності.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ