alt

Переклад з корейської мови

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Корейська мова відноситься до категорії одних з найдавніших світових мов, який до цього дня зберіг свою оригінальність і самобутність незважаючи на величезну кількість впливів, які на нього виявлялися за роки існування. У цьому є кілька різних гіпотез у тому, як саме він виник.

У той же час сама по собі корейська є досить складною мовою, яка має величезну кількість діалектів. З цієї причини довіряти роботу з ним краще відразу досвідченим лінгвістам, одними з яких є професіонали нашої компанії.

Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Переклади з корейської на інші мови світу

Бюро перекладів «Філін» надає професійні послуги з перекладів з корейської мови на багато інших мов у світі. Сьогодні ми виконуємо переклад документів з їх подальшим можливим завіренням, а також перекладаємо будь-які види документацій, серед яких, звичайно ж, технічні, юридичні та ділові.

Наші лінгвісти мають великий досвід роботи з перекладів з корейської мови, завдяки чому виконують цю роботу на найвищому рівні. Крім того, всі переклади обов'язково проходять багатоетапні перевірки перед відправкою клієнтам, що гарантує їхню високу якість, а також відсутність навіть найменших помилок. Ми розуміємо, наскільки серйозною є ціна помилки при перекладі документів, тому підходимо до своєї роботи з повною відповідальністю.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Переклади корейською мовою з інших мов світу

Штату професійних фахівців нашого бюро перекладів також під силу виконати переклади корейською мовою практично з будь-яких інших мов світу. Незалежно від складності роботи, яку доведеться зробити, ми докладемо максимум зусиль, щоб ви залишилися задоволені результатом.

Гарантуємо завжди індивідуальний підхід, високу якість та доступні розцінки.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ