alt

Легалізація документів для Болгарії

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Сонячна Болгарія приваблює українців своїм м'яким кліматом та доброю соціальною політикою – це ідеальне місце для переїзду на ПМП, інвестицій у нерухомість, здобуття вищої освіти чи працевлаштування.

Щоб перебувати на території Болгарії легально, знадобиться підготувати пакет документів для подання до Консульства, візового центру та інших офіційних установ. Команда професіоналів з міжнародного агентства перекладів «Філін» надає послуги з легалізації документів для Болгарії та позбавляє вас клопоту з відвідуванням численних інстанцій для їх оформлення.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераОсобливості підготовки

Болгарія входить до країн, що підписали Гаазьку конвенцію від 05.10.1961 р., тому документи легалізуються за спрощеною системою за допомогою апостилювання. Акти судів та нотаріальні документи подають до Мін'юсту Болгарії, папери громадянського стану (реєстрації, сертифікати, ліцензії) ― підлягають запевненню у Міністерстві закордонних справ. Усі папери, що стосуються освіти та кваліфікаційних відомостей, апостилюються Міністерством освіти.

Етапи легалізації:

Перевірка походження документа (підпис, печатка від уповноважених чиновників).

Процедура апостилювання.

Варто зазначити, що Україна має двосторонню домовленість із Болгарією, тому офіційні документи можуть не проходити постановку апостилю, а бути переведені на болгарську з нотаріальним засвідченням перекладу та штампом бюро.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Легалізація документів для Болгарії

У команді агентства перекладів «Філін» працює команда професіоналів, серед яких першокласні лінгвісти, редактори, верстальники та нотаріуси. Ми допоможемо вирішити питання з легалізацією документів для Болгарії та надамо супутні послуги, включаючи переклад будь-яких текстів 70 доступними мовами. Щоб замовити апостилювання чи іншу процедуру, достатньо надіслати скан-копії документів на нашу електронну пошту або принести особисто до нашого офісу. Готовий пакет ви також можете отримати у листі у відповідь або забрати у менеджера в офісі. Для всіх наших клієнтів доступна послуга тестового перекладу, а також безкоштовний прорахунок вартості роботи. Всі консультації можна отримати в режимі онлайн на сайті або надіславши заявку із зазначенням типу та обсягу тексту через спеціальну форму.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ