alt

Легалізація документів для Канади

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Канада може похвалитися десятками імміграційних програм для тих, хто бажає переїхати або працевлаштуватися з України.

У зв'язку з цим дедалі більше українців вирушають до цієї країни на ПМП або для тимчасового перебування. Для переїзду, візитів з метою отримання освіти, розвитку бізнесу або вирішення інших питань потрібно підготувати пакет офіційних паперів, включаючи переклад на англійську або французьку та легалізацію документів у Канаді. Міжнародне агентство «Філін» працює за принципом комплексного надання послуг, тому гарантує швидкий, точний та юридично правильний результат «під ключ».

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераЛегалізація документів у Канаді для України

Канада не підписала Гаазьку конвенцію від 1961 року, що передбачає засвідчення документів на етапах повноцінної консульської легалізації. Ця процедура складається з послідовних кроків, упускаючи будь-який з них, ви ризикуєте отримати нелегітимний документ, який не приймуть в інстанціях Канади. Розглянемо як наше бюро проводить легалізацію документів у Канаді для України на прикладі свідоцтва про народження:

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Щоб вам не довелося брати участь у будь-якому етапі, ми оформляємо довіреність на співробітників нашої компанії, які будуть представляти ваші інтереси в потрібних державних інстанціях. Терміни легалізації документів для Канади залежать від виду паперу ― для дипломів та атестатів процес триватиме 2 тижні, для свідоцтв про народження/смерть, шлюб/розлучення ― до 3-х тижнів.

Щоб замовити послугу комплексної підготовки офіційних паперів для виїзду за кордон, вам не обов'язково бути присутньою для передачі оригіналів. Ви можете принести документи до нашого офісу або надіслати їх кур'єром. Усі процедури можна зробити у віддаленому режимі, у тому числі отримати готовий пакет службою доставки на вашу адресу. Рекомендуємо довіряти підготовку таких важливих паперів професіоналам із достатнім досвідом із нашого бюро. Всі питання ви можете поставити в онлайн-режимі або по телефону нашого менеджера. Консультації безкоштовні!

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ