alt

Легалізація документів для Молдови

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Країни зі складу колишнього СРСР залишаються досить привабливими для переїзду на місце проживання, працевлаштування, здобуття вищої освіти, возз'єднання сім'ї або вирішення питань, пов'язаних з бізнесом.

Республіка Молдова – не виняток, тому туди вирушають сотні наших співвітчизників, яким потрібна допомога в оформленні пакету офіційних паперів. Легалізація документів для Молдови – перше завдання, яке слід вирішити перед подорожжю. Міжнародне агентство перекладів «Філін» допоможе комплексно вирішити це питання, а також виконати переклад будь-яких текстів молдавською мовою, а довірені фахівці подадуть документи до профільного міністерства та консульства.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераЛегалізація документів для Молдови

Процедурі легалізації для Молдови підлягають документи нового зразка, якщо у вас на руках їхні старі версії, необхідно запросити дублікати у потрібному міністерстві. Молдова допускає спрощену процедуру легалізації через проставлення апостилю, оскільки є учасницею Гаазької конвенції та підписала договір про правову допомогу з Україною:

Документ потрібно перекласти молдавською мовою — робити це може лише акредитований лінгвіст. У нашому бюро працюють найкращі фахівці з необхідними навичками та компетенцією, тому зробити переклад у нас не важко.

Далі апостильований переклад потрібно запевнити у нотаріуса – у нашій команді також працює співробітник, який може підтвердити справжність тексту.

Підготовлений та завірений переклад разом із оригіналами передається на апостилізацію до уповноваженого Міністерства ― Іноземних Справ, Юстиції чи Освіти.

Апостильовані документи направляються до Консульства для постановки штампу – перед цим сплачується консульський збір.

Терміни виконання легалізації залежать від міністерства - у середньому це займає від 2 до 3 тижнів.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Як замовити легалізацію документів для Молдови?

Ми працюємо комплексно, тому наші фахівці виконають усі етапи без вашої присутності – ми підпишемо довіреність, і вони зможуть діяти від вашої особи. Весь пакет документів можна передати в нашому офісі або відправити його кур'єрською службою і отримати замовлення в посилці. Для оцінки термінів та вартості заповніть онлайн-форму на нашому сайті або зателефонуйте для онлайн-консультації. "Філін" - команда професіоналів, яка візьме всі завдання з легалізацією документів для Молдови на себе!

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ