alt

Легалізація документів для Сінгапуру

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Сінгапур – одна з небагатьох країн, яка донедавна була учасником Гаазької конвенції.

Але 2.11.2020 року ухвалено рішення про ратифікацію. Відповідно, 16 вересня 2021 року передбачено спрощену процедуру легалізації документів, використовуючи апостиль. На даний момент такий підхід є актуальним для 120 країн світу. Нами виконується легалізація документів для Сінгапуру з огляду на всі необхідні норми та стандарти. Бюро "Філін" займається комплексним наданням послуг. включаючи переклади 70 мовами світу, нотаріальне засвідчення та подання паперів до профільних міністерств та Посольств для їх легалізації за кордоном законною діяльністю.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераЛегалізація документів для Сінгапуру

Багато наших клієнтів спочатку звертаються до представництв. Такі державні органи також уповноважені надавати документам юридичної сили, але процедура виконується набагато довше, ніж при апостилюванні. Процес підтвердження здійснюється у Міністерстві юстиції та Міністерстві закордонних справ. Обов'язково треба звертатися до консульства країни, де використовуватимуться папери. Юридична сила буде актуальною виключно в межах конкретної держави.

Ми пропонуємо свою допомогу під ключ – у нас можна зробити переклад із запевненням у нотаріуса, довіреними співробітниками проставляються всі необхідні печатки. Якщо папери не видані державними органами Сінгапуру, їх обов'язково треба запевнити в Академії права. У країні не передбачено легалізації для ламінованих документів. Необхідно враховувати, що документи мають суворо відповідати місцевим нормам та вимогам.

Великий плюс апостилю в тому, що документи матимуть юридичну силу у 120 країнах світу. Вам не доведеться витрачати багато часу. Наші компетентні співробітники чудово розуміють, як виконати роботу грамотно, дотримуючись дедлайну. Бюро "Філін" це:

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Ми надішлемо вам документи зручним способом: кур'єрською службою, електронною поштою. Також можете звернутися до наших офісів – адреси вказані на сайті. Після проставляння апостилю зможете користуватися документами в необхідних цілях. У вас не виникне проблем для того, щоб влаштуватися на роботу. Атестати та дипломи матимуть юридичну силу, та переведені на відповідну мову. Звертайтесь, ставте уточнюючі питання, надайте документи, і ми займемося їхньою легалізацією за довіреністю, оформленою на наших спеціалістів.
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ