alt

Легалізація документів із Чехії

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Чехія, як і переважна більшість європейських країн, є учасником Гаазької конвенції, яка передбачає спрощену процедуру легалізації документів.

Метод апостилювання почав застосовуватися з 1999 року. Якщо документ виданий у Чехії, але відповідним чином засвідчений, він матиме юридичну силу в Україні, Росії і не тільки. Компанія «Філін» – надійний помічник у вирішенні таких питань.

Апостилюванням займається ряд різних органів, залежно від того, яка структура оформила та видала папери. Якщо йдеться про судові вироки, заповіти, то твердження виконується Міністерством юстиції. Легалізація документів із Чехії, які ніяк не пов'язані із судовою системою, здійснюється Міністерством закордонних справ. Обов'язкова умова для всіх без винятку довідок – переклад на місцеву мову. У деяких випадках також необхідно завіряти документи нотаріусом або торговельно-промисловою палатою країни.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераСкільки коштує легалізація документів у Чехії?

Наші співробітники виконають ретельну перевірку походження документа, після чого підтвердять факт правильності друку та підпису. Наявність апостилю свідчить, що штамп проставлений уповноваженими особами. Саме в Чехії кожна сторона друку повинна бути більше 9 сантиметрів. Апостиль має форму прямокутника. Обов'язково вказується індивідуальний номер документа, число місяць та рік його отримання. Апостилем у Чехії підтверджуються:

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Митні документи та паспорти, а також консульські та дипломатичні не підтверджуються таким методом. Ми є компанія, яка виконує повний спектр послуг. Вам не доведеться звертатися до інших інстанцій. Конкретну вартість можете дізнатися у співробітника, зв'язавшись із контактами, вказаними на сайті.

До нас постійно звертаються особи, зацікавлені в тому, щоб поставити апостиль на документи максимально швидко. Залежно від того, потрібно отримати легалізацію у звичайному чи прискореному режимі, визначається ціна. Також ціна залежить від того, на чому конкретно потрібно проставити штамп. Легалізація документів Чехії буде виконана грамотно та з дотриманням усіх необхідних норм.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ