alt

Переклад з німецької мови

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Німецьку мову без перебільшення можна назвати однією з найпопулярніших мов світу, а також найбільш поширеною на території Європейського Союзу. Офіційним він визнаний у Бельгії, Швейцарії та Люксембурзі, а рідним є для мешканців самої Німеччини, а також Австрії та Ліхтенштейну. Крім того, займає за популярністю друге місце у світі, а за великою кількістю ділових перекладів поступається тільки англійській.

Особливу популярність німецька набула у діловій сфері, оскільки з Німеччиною нашу країну пов'язує величезна кількість ділових зв'язків, адже на її території сьогодні перебувають сотні світових концернів.

Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Переклади з німецької мови на інші мови світу

Бюро перекладів "Філін" раді запропонувати вашій увазі якісні переклади з німецької мови будь-якими іншими мовами світу. З цією мовою ми працюємо з моменту заснування бюро, виконуючи сьогодні всі види перекладів (юридичні, технічні, медичні та багато інших). Штат наших лінгвістів складають майстра, добре знайомі з вузькоспеціалізованою термінологією і приділяють особливу увагу правильності використання будь-якої лексики. Тому наші переклади завжди славилися особливо високою якістю.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Переклади німецькою з інших світових мов

Сьогодні ми також успішно виконуємо переклади німецькою мовою з будь-яких інших світових мов. Нашим лінгвістам під силу виконати як усний, так і письмовий переклад, у тому числі переклади документів, які також можуть бути нотаріально завірені для надання їм юридичної сили.

Зазначимо, що перед видачею перекладу він проходить багаторазову перевірку, вирахування та коректуру, завдяки чому в ньому виключені навіть найменші помилки. При цьому наші лінгвісти чудово знайомі з усіма діалектами німецької мови, гарантуючи правильність та високу якість кожного перекладу.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ