alt

Переклад з норвезької мови

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Норвезька мова входить до німецької групи скандинавської мовної сім'ї. Причому поділяється на 2 різні групи діалектів – букмол та нюнорськ. Цікавим є той факт, що сьогодні на території Норвегії визнано обидва варіанти, займаючи рівноправні позиції. Жителі цієї чудової європейської країни мають змогу здобути освіту на будь-якому з офіційних діалектів.

Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Переклади з норвезької на інші мови світу

Зіткнулися з необхідністю виконати якісний переклад з норвезької мови якоюсь іншою мовою світу? Враховуючи відмінності в діалектах, а також інші лінгвістичні особливості норвезького, довірити це завдання краще відразу досвідченим професіоналам своєї справи, одними з яких ми – бюро перекладів.

Ми раді запропонувати вашій увазі якісні переклади з норвезької мови іншими мовами світу. Незалежно від того, документацію якої складності необхідно перекласти, ми виконаємо цю роботу з гарантією якості. Команда наших досвідчених лінгвістів підготує якісний та абсолютно грамотний переклад із дотриманням стилістики та спеціальної термінології.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Переклади норвезькою мовою з інших мов світу

Крім перекладів з норвезького, ми також раді запропонувати вашій увазі якісні переклади норвезькою. Особливо популярною послугою, яку ми надаємо, вважається переклад документів на норвезьку. Якщо найближчим часом ви плануєте поїздку до цієї чудової європейської країни, то для передачі документів до реєструючих органів їх обов'язково потрібно буде перевести. Саме цю послугу ми пропонуємо. До того ж, також супроводжуємо переклади документів апостилюванням та можливістю нотаріального запевнення, що дозволить надати їм юридичної сили.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ