alt

Переклад диплома у Харкові

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Всім тим, хто планує продовжувати навчання в іноземному ВНЗ або поїхати за кордон для офіційного працевлаштування, знадобиться послуга з перекладу диплома мовою країни призначення.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераНаше бюро "Філін" займається перекладами офіційних документів та текстів будь-якої тематики протягом 8 років. Профільні спеціалісти візьмуться за роботу вже за 15 хвилин після оформлення замовлення на нашому сайті та проведуть консультацію для уточнення всіх нюансів. Ми працюємо з 70-ма мовними парами, тому виконаємо переклад на потрібну англійську, французьку, німецьку, польську, чеську та будь-яку іншу мову.

Особливості перекладу дипломів іншою мовою

Документи, видані офіційними міністерствами, підлягають точному перекладу, що відповідає не лише граматичним та лінгвістичним нормам, а й юридичним положенням тієї держави, куди ви прямуєте. Диплом містить текст, друк, позначки та інші дані, які потрібно перекласти відповідно до всіх правил - робити це самостійно не рекомендується. Без комплексного підходу вам доведеться залучати кількох фахівців, що суттєво збільшить терміни виконання роботи та не гарантує 100% точності. Ми надаємо пакетну послугу на переклад диплому, що включає такі пункти:

Звертаємо увагу, що навчальний заклад чи роботодавець вимагатимуть диплома з підтвердженням його справжності.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Переклад диплома на англійську у Харкові

Англійська мова котирується практично повсюдно більшість країн допускають прийом документів, перекладених нею. У нас працюють 250 постійних перекладачів, які зі знанням справи виконають свою роботу точно та вчасно. Звертаючись за перекладом диплома англійською або будь-якою іншою мовою в наше агентство, ви уникаєте зайвих етапів, залучення кількох окремих виконавців, і отримуєте комплексний підхід та високу якість. Вартість послуги залежить від потрібних термінів, які в середньому складають від 1 до 7 робочих днів. Для оформлення замовлення вам достатньо надіслати документ в електронному форматі на нашу пошту та отримати готове замовлення кур'єром.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ