alt

Переклад договору з німецької

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Розвиток відносин із державами, що входять до складу Євросоюзу, суттєво збільшив попит на переклади документів та різних текстів економічного та юридичного змісту.

Фахівці агентства «Філін» кваліфікуються на матеріалах вузькоспеціалізованих тематик та готові виконати переклад договору з німецької на російську та інші з 70 доступних мовних пар. Робота над такими матеріалами проводиться в команді з досвідченими лінгвістами, верстальниками, редакторами і за потреби ми залучаємо нотаріуса або довірену особу для легалізації та апостилізації офіційних паперів у профільних міністерствах.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераОсобливості обробки договорів та контрактів

Лінгвісту необхідно не тільки добре орієнтуватися в темі, але й володіти достатньою базою усталених словосполучень, кліше, висловлювати думки ємно, чітко і зрозуміло згідно з офіційною стилістикою документа та його лексичних шаблонів. Наше бюро готове виконати переклад німецькою мовою таких економічних документів:

Залежно від змісту, ми залучаємо до роботи профільного перекладача, який має як мінімум 3-річний досвід роботи з текстами цієї тематики. Також у процесі обов'язково бере участь редактор та за необхідності носій мови для точної інтерпретації специфічної термінології.

Також у більшості випадків переклад договору німецькою мовою вимагає подальшого юридичного підтвердження. Для цього з нашим агентством співпрацює компетентний нотаріус, який завірить копію перекладу. У деяких ситуаціях достатньо поставити сертифікований друк нашого бюро, щоб документ був авторитетною адаптацією оригінального змісту.


Де зробити переклад договору?

У МШП «Філін» ви можете замовити тестову обробку фрагмента з вашого документа, після чого, переконавшись як матеріал, оформити заявку на переклад договору німецькою мовою. Ми працюємо повністю у віддаленому форматі, що заощаджує ваш час та сили на відвідування фізичного офісу та передачі/отримання пакету документів для перекладу. Всі тексти ви можете надіслати на нашу електронну адресу і таким чином отримати готове замовлення. Вартість роботи ви можете прорахувати самостійно за допомогою онлайн-калькулятора або поставити запитання в онлайн-чаті у нашого консультанта.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ