alt

Переклад документів для візи

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Переклад документів для візи - це досить відповідальна процедура, яка впливає на прийняття рішення про видачу візи фізичним, юридичним особам. Основні вимоги - високий рівень якості готової роботи, дотримання міжнародних стандартів, грамотне формування структури документів. 

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераБюро перекладів «ФІЛІН» - переклад документів для візи

Переклад документів для візи - досить відповідальне завдання для кожного бюро перекладів. Підготовка та оформлення документів для посольства вимагає максимальної уваги і професіоналізму перекладача в передачі текстової інформації - чіткість, точність, збереження структури повинні бути бездоганними. Граматичні, стилістичні, пунктуаційні помилки, друкарські помилки виключаються цілком і повністю.

Мінімізувати ризики невідповідності в перекладі документів для візи можна, якщо подати заявку в агентство «ФІЛІН» - це гарант якісного виконання замовлення в суворо в оговорені з клієнтом строки.

Бюро перекладів «ФІЛІН» - переваги:

Необхідний пакет документів для оформлення візи встановлює посольство країни, неповний комплект реєстраційних, адміністративних підтверджень і довідок, а також переклад документів з неправильною подачею інформації, помилками, невідповідністю в формуванні структури призводить до відмови.


Ціни на переклад документів для візи - вартість послуг

Професійний підхід зі знанням лінгвістики і юриспруденції усуне можливі похибки фахівців з низьким рівнем кваліфікації. Тому, замовити переклад документів для візи вигідно і доцільно в агентстві «ФІЛІН», де працюють дипломовані перекладачі.

Вартість перекладу документів для візи включає обсяг текстових матеріалів, тарифікацію кількості знаків, специфіку структуризації документів і додаткові опції:

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Висновок один: хочете швидко оформити документи для візи, без будь-яких юридичних, лінгвістичних помилок - користуйтеся послугами професіоналів. Тільки так можна вирішити проблему з підготовкою необхідного пакета адміністративних, реєстраційних, юридичних документів з перекладом для отримання візи без зайвих витрат з гарантією результативності.
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ