alt

Переклад конференцій

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Конференції на сьогоднішній день є одним з найбільш поширених способів вирішення багатьох міжнародних проблем, як в сфері політики, так і науці, медицині, освіті і багатьох інших галузях людського життя. Але, на таких заходах не обійтися без спеціально підготовлених перекладачів, які могли б зняти мовний бар'єр у учасників зустрічі. Як правило, перекладом конференцій займаються спеціалізовані мовні бюро. Вони надають своїх фахівців високої кваліфікації, які і виконують транслітерацію на потрібну мову.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераРізновиди перекладу конференцій

Як правило, існує кілька способів мовного обслуговування подібних зустрічей. Розглянемо кожну з них докладніше.

    Усне мовне обслуговування тематичних заходів. Воно полягає в тому, що лінгвіст озвучує мова потрібною мовою практично одночасно зі спікером. Головна складність перекладу конференції з англійської мови на російську полягає в тому, що фахівець повинен дуже швидко вловити сенс висловлювання і тут же його перевести. При цьому цей різновид також можна розділити на два види:

Синхронний переклад на конференціях є одним з найскладніших видів роботи. Головна його особливість полягає в тому, що лінгвіст змушений переводити мова блоками, одночасно слухаючи оратора. Це процес вкрай сильно стомлює перекладачів. З цієї причини на захід відправляють відразу кілька лінгвістів, які змінюються раз в 15-30 хвилин, щоб відпочити.

Послідовний переклад конференції на російську або англійську мови здійснюється трохи простіше. На відміну від попереднього варіанту, перекладач озвучує мова на необхідному мовою в той момент, коли спікер робить логічні паузи. Варто відзначити, що в деяких випадках організатори видають перекладачам текст промови попередньо, і вони мають можливість ознайомитися з ним, його тематикою і перевести мова завчасно.

    Письмове мовне обслуговування матеріалів зустрічі. Воно є роботу з різними документами, договорами, текстами виступів і так далі. Це найпростіший спосіб транслітерації, так як найчастіше матеріали подаються в мовне бюро завчасно. Фахівці переводять текст і відправляють їх організаторам.

Але, і в даному випадку реалізація послуги перекладу письмових матеріалів заходу може викликати певні проблеми. Найчастіше вони пов'язані з тим, що в специфічних документах може бути досить складна тема, з великою кількістю термінів. Як правило, грамотно надати послугу переказу конференції може тільки лінгвіст, який знайомий з конкретною тематикою.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Проблеми перекладу конференцій

Як показує практика багатьох бюро перекладу конференції Харкова, в такий діяльності є свої, особливі труднощі роботи. Так, як при синхронному, так і при послідовному перекладі увагу лінгвіста має бути прикута відразу до двох дій. З одного боку, він повинен слухати спікера, а з іншого боку подумки вловлювати зміст і озвучувати транслітерацію.

Це накладає свої ризики при перекладі конференцій в Харкові або інших містах світу. Лінгвіст може просто заплутатися і збитися з ритму, що внесе певну плутанину.

Тому, бюро, які надають послуги перекладу конференцій в Харкові, Україні та інших країнах світу, завжди відправляють на заходи кілька перекладачів, щоб вони могли змінювати один одного, а також давати підказки, якщо хтось зіб'ється або не розчув слово.

З огляду на підвищеної складності перекладу конференцій, в Харкові послугу можна замовити у нас, вони завжди мають високу вартістю. Але, навіть не дивлячись на це, сьогодні багато агентства мають чергу з клієнтів, так як підвищений інтерес міжнародних організацій до нашої країни передбачає проведення великої кількості подібних заходів.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ