alt

Переклад ліцензії

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Будь-яка компанія, яка проводить міжнародну діяльність, постійно стикається з необхідністю адаптації документообігу для іноземних партнерів.

МБК «Філін» регулярно отримує запити на переклад ліцензії, сертифікатів якості та відповідності, митних декларацій, накладних, свідоцтв уповноважених органів та інших офіційних документів. Власники бізнесу та виробники товарів та послуг повинні мати папери, що підтверджують право використовувати нові винаходи, реалізовувати збут продукції, здійснювати угоди та інші економічні маніпуляції. Досвідчені фахівці нашого агентства якісно виконають переклад таких важливих документів, використовуючи навички роботи з юридичними та економічними текстами з великою кількістю термінології, абревіатур та специфічних зворотів.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераПроцедура перекладу ліцензії

Перед початком роботи над перекладом ліцензій відповідальний за проект менеджер підбирає кваліфіковану команду лінгвістів, редакторів та верстальників з еквівалентним досвідом. На первинному етапі ведеться збір інформації і далі проект розвивається за таким сценарієм:

Також у нас доступна послуга на терміновий переклад ліцензії завдяки 250 кваліфікованим фахівцям, які володіють 70-ма мовними парами. Ми працюємо з перекладом таких  мов:

Наше бюро працює за принципом комплексного надання послуг, проводячи всю роботу у віддаленому форматі. Можливість замовити тестовий переклад фрагмента ліцензії дозволить переконатися у нашій компетентності. Ви заощаджуєте час, відправляючи проект на нашу електронну пошту ― готове замовлення ви також отримаєте у листі у відповідь. Якщо вам необхідне юридичне підтвердження перекладу, ми поставимо нотаріальне засвідчення та надішлемо пакет документів кур'єром на вашу адресу. Також у вас є можливість отримати онлайн-консультацію у нашого менеджера у вікні живого чату на цій сторінці.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ