alt

Переклад на англійську у Києві

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Переклад на англійську в Києві текстових матеріалів незалежно від класифікації профільного спрямування змісту вигідно та доцільно замовити в агенції «ФІЛІН». Своєчасне та якісне виконання замовлення за абсолютно конкурентоспроможною вартістю гарантовано.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераПереклад текстів на англійську у Києві «під ключ»

Переклад з російської на англійську користується спеціальним споживчим попитом і є основним видом діяльності будь-якого бюро перекладів. Письмовий переклад першоджерел ділиться на окремі види, які визначають профільну стилістику та повноту смислового навантаження змісту, включаючи:

Оскільки іноземні мови відрізняються за прямим значенням, виходячи з традицій та культури країни, на якій здійснюється переклад одні й ті ж слова, висловлювання можуть нести зовсім різне смислове навантаження. Тому проводити переклад з російської на англійську або навпаки мають фахівці з високим рівнем мовознавства.
Переклад документів з англійської у Києві

Переклад документів у Києві для виїзду за кордон з метою працевлаштування, продовження навчання в іноземних вишах потребує особливого підходу та уваги. Бюро перекладів «ФІЛІН» проводить комплексне обслуговування клієнтів щодо підготовки документації різного цільового призначення.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Додаткові послуги переклад на англійську

Переведення з російської на англійську законодавчих документів обов'язково супроводжується процедурою легалізації згідно з міжнародними стандартами - це гарант юридичної сили документа під час подання в закордонні інстанції, організації, навчальні заклади.

Переклад документів на англійську у Києві проводиться для приватних, державних підприємств, фізичних та юридичних осіб незалежно від категорії документації, що надається. У лінгвістичному центрі «ФІЛІН» працюють виключно дипломовані перекладачі, які проводять адаптацію текстових матеріалів будь-якої складності, включаючи освітні, реєстраційні, комерційні та ділові документи.
Якісне виконання робіт - основні критерії:

Скільки коштує переклад на англійську

Вартість перекладу на англійську залежить від пакету документації, категорії наданих текстових матеріалів. Більш детальну інформацію про тарифікацію цін або подати заявку на виконання певного виду перекладу можна у наших менеджерів. Незалежно від кількісного обсягу першоджерела, калькуляція фінальної тарифікації задовольнить потенційних замовників від і до.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ