alt

Переклад наукових статей

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Наукові статті можна з повною впевненістю вважати одним з найпопулярніших жанрів публіцистики. І сьогодні на хвилі науково-технічного прогресу вони як ніколи затребувані і популярні. Багато наших вчені, бажаючі заявити про себе всьому світу, також використовують для цього наукові статті. До того ж публікації в науковій періодиці, особливо в міжнародній, це чудова можливість для того, щоб виграти престижні гранти або отримати можливість взяти участь в різних закордонних дослідженнях.

Однак для того, щоб написати матеріал в міжнародний журнал, він повинен бути написаний на іноземній мові, і найчастіше це англійський. Саме тому як ніколи актуальний переклад наукових статей на англійську. Крім того, якщо вам хочеться прочитати який-небудь науковий матеріал з міжнародної преси, то стане в нагоді якісний переклад наукових статей з англійської на російську або українську.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераОсобливості перекладу наукових статей

Переклад наукових статей - дуже специфічна послуга, яка має низку особливостей. В першу чергу через те, що будь-який науковий матеріал містить в собі обов'язкову складну термінологію, яка вимагає розуміння перед переведенням. Адже одна неправильно інтерпретована перекладачем слово може обернутися тим, що матеріал буде неправильно поданий читачеві, а його зміст частково або повністю втрачено.

Тому від фахівця, який виконує переклад наукових статей на російську або ж на яку-небудь іноземну мову, потрібні обов'язкові знання не тільки в мовному середовищі, але ще і в тій галузі науки, над матеріалом якої він працює. Саме тому довіряти науковий переклад завжди слід тільки професіоналам своєї справи. І бюро перекладів «Філін» - це якраз одні з таких професіоналів з великим досвідом роботи.
Що пропонує бюро перекладів «Філін»

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Втім, для наших фахівців немає нерозв'язних завдань, тому вони візьмуться за роботу будь-якої складності, виконавши її на вищому рівні. Ми успішно працюємо з декількома десятками світових мов, гарантуємо індивідуальний підхід і подвійну перевірку матеріалу перед відправкою. При цьому саму роботу виконаємо в строго визначені терміни і за привабливими розцінками!
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ