alt

Переклад паспорта українською мовою

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Україна відкрита для іноземних гостей і надає їм широкі можливості як для бізнесу, так і для особистих потреб або туризму.

Переклад паспорта українською може знадобитися для різних цілей при відвідуванні нашої країни включно з візитами по роботі та імміграцією. У нашому агентстві "Філін" ви можете замовити переклад будь-яких особистих документів та паперів, виданих офіційними органами влади. Щоб паспорт іноземця мав юридичну силу при поданні до різних інстанцій на території України, його необхідно правильно перекласти державною мовою та підтвердити його легальність нотаріальним завіренням.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераУ яких ситуаціях знадобиться переклад документа?

Наші лінгвісти працюють з 70-ма мовними парами, тому готові виконати роботу для іноземних громадян найбільш затребуваних у плані імміграції країн. Переклад паспорта іноземця українською мовою є важливим у таких ситуаціях:

Також існують інші ситуації, коли вам можуть знадобитися послуги нашого МШП “Філін”.

Нотаріальний переклад паспорта українською мовою

На консультації ви можете дізнатися, який конкретно вам потрібен переклад - нотаріальний чи завірений печатками бюро. Можливо вам знадобиться кілька варіантів оформлення документа в перекладі та його копій. Наші фахівці мають підтверджену кваліфікацію та досвід роботи з такими важливими документами як паспорт та роблять переклад на найпопулярніші мовні групи:

 

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Ціна на переклад паспорта з російської українською є доступною для будь-якого громадянина з зарубіжжя. Також ми гарантуємо максимально швидкі терміни, щоб ви могли ефективно вирішувати свої персональні завдання на території України.
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ