alt

Переклад резюме на англійську у Харкові

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Дедалі більше наших співвітчизників вирішують працевлаштуватися за кордоном. Для подання заявки на вакансію в іншій державі знадобиться професійний переклад резюме на англійську.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераЗвертаючись до бюро перекладів “Філін”, ви забезпечуєте високі шанси на позитивне рішення роботодавця завдяки компетентності профільних лінгвістів нашої команди. Уточнимо, що ми не займаємося складанням резюме, але готові перекласти ваш документ і при необхідності внести коректорські, редакторські редагування в текст в англійському варіанті.

Особливості роботи над перекладом резюме англійською мовою

Використання специфічної термінології (залежно від сфери діяльності претендента) у такому документі зобов'язує спеціаліста ретельно зберігати стиль і точно передавати смислове навантаження. Резюме може набути технічного, юридичного, економічного або медичного характеру, тому важливо віддати замовлення на роботу перекладачеві за конкретною спеціалізацією.

У чому наші переваги при роботі над перекладом CV англійською:

Як замовити послугу перекладу CV англійською мовою?

Для того щоб оформити заявку на переклад резюме на англійську, вам не обов'язково відвідувати наш офіс - достатньо відправити документ в електронному форматі на нашу пошту, та отримати замовлення у листі у відповідь. Ми подбали про ваш комфорт, тому ви можете отримати консультацію в режимі онлайн на сайті та зробити оплату зручним для вас способом.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Вартість роботи розраховується не за кількістю сторінок у CV, а за фактичною кількістю символів – номінальний розрахунковий обсяг становить 1800 знаків із пробілами. Термін виконання стандартно становить 1 день, але при необхідності ми готові виконати переклад протягом кількох годин, оскільки ваша заявка відправляється в роботу вже через 15 хвилин після її оформлення. Звертайтесь до експертів у сфері міжнародних перекладів – бюро “Філін”!
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ