alt

Переклад резюме на польський

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Польща залишається лідером за кількістю еміграції з інших країн з метою працевлаштування, за статистичними даними на її території працює близько півмільйона українців. У зв'язку з ростом цієї кількості, зростає і попит на послугу переклад резюме на польський в нашому агентстві "Філін". Варто відзначити, що спочатку грамотно складене CV, дасть можливість нашим лінгвістам якісно виконати роботу і підвищити ваші шанси на отримання потрібної посади на території іноземної держави. До роботи ми залучаємо фахівців з профільною спеціалізацією в HR і розумінням бізнес-сфери.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераОсобливості перекладу резюме на польську мову

Польська мова досить схожий з російським і українським, проте певний рід діяльності і профільну освіту кандидата на вакансію можуть надавати тексту специфічну тематику, якою досконало володіють наші перекладачі. Хоча переклад CV відноситься до категорії шаблонних, ми ретельно підбираємо фахівця, компетентного в конкретній області для максимально грамотної передачі лексичної і тематичної навантаження. Терміни виконання замовлення не займають більше 1-2 робочих днів, а заявка потрапляє в роботу вже через 15 хвилин після ознайомлення зі змістом. Ми працюємо з такими мовними парами з польським:

Послуга на переклад резюме залишається вкрай затребуваною серед наших співвітчизників, тому нам важливо гарантувати бездоганну якість для кожного клієнта. У проекті беруть участь лінгвісти, коректори, редактори і верстальники, які допоможуть правильно сформувати документ відповідно до міжнародних стандартів.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Переклад CV на польський в бюро "Філін"

Ми подбали про комфорт для наших клієнтів - щоб залишити заявку на переклад резюме, необхідно заповнити форму, де вказати свої контактні дані, вид документа і мовну пару. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом. Всі папери можна передати у вигляді скан-копій або в текстовому файлі на нашу електронну пошту, і після оплати отримати резюме на польському в листі. Вартість розраховується, виходячи з кількості символів - номінальний обсяг становить 1800 символів без урахування пробілів. Наша місія - допомогти кожному здобувачеві отримати роботу мрії завдяки нашим професійним перекладам!

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ