alt

Переклад сільськогосподарських текстів

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Як і багато переклади, переклад сільськогосподарських текстів відноситься до розділу технічних перекладів, які характеризуються рисами науково-технічного стилю, є особливості і відмінності від інших видів. Переклад сільськогосподарських текстів характеризується стилем викладу, який трохи відрізняється від оригіналу, але зберігає інформацію, яку потрібно донести до споживача. Подібні тексти мають багато тематичних термінів і характеризуються підвищеною інформативністю, тому переклад текстів сільськогосподарської тематики проводиться тільки професійними і досвідченими фахівцями бюро перекладів.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераСпосіб і стиль викладу перекладу послідовний і нескладний, але вимагає професійних знань. За допомогою професійного перекладу сільськогосподарської тематики робиться акцент на словах-поняттях, які відповідають на багато питань. У всьому потрібна логічний ланцюжок, що дозволяє сприймати перекладений текст, як оригінал. Будь сільськогосподарський переклад текстів має рамкові конструкції і схеми, які властиві тільки даній тематиці.


Аграрний переклад текстів

Навіть якісний аграрний переклад текстів відрізняється перекладом від оригіналу, але зберігає суть донесла інформації. Перекладач повинен бути наділений навичками, які прямим чином пов'язані з перекладацьким процесом сільськогосподарської тематики. Певний аграрний переклад текстів виконає тільки професіонал, якому знайомі всі стилістичні характеристики того чи іншого матеріалу. Щоб надати аграрний переклад текстів, потрібен великий запас тематичних слів і термінів, які будуть однаково звучати на різних мовах.


Особливості перекладу текстів сільськогосподарської тематики

Подібні стилі мають відмінну мовну специфіку, вони рідко є ідентичними з оригінальним перекладом. При перекладі аграрно-промислових текстів враховується не тільки зміст загального тексту, але ще і точні терміни, які при перекладі не повинні змінювати поняття в пропозиціях і словосполученнях. Якщо перекладач виявляє ті чи інші особливості в перекладі аграрно-промислових текстів, то використовуються мовні засоби, які повністю відповідають стилю вихідного матеріалу. У перекладі аграрно-промислових текстів враховуються такі особливості:

Неважливо, на яку іноземну мову відбувається переклад, ці вимоги повинні бути виконані і дотримані.

Замовляючи переклад агропромислової тематики у бюро перекладів, ви отримаєте вихідний матеріал, який підійде під всі вимоги. Тільки переклад агропромислової тематики може включати в себе точні терміни і дані на іноземній мові, які повністю відповідають на питання споживача. Професійний переклад агропромислової тематики можна отримати зі збереженням сенсу, важливості і тематичних слів. Головне, вибирати перевірених перекладачів, які знають ази іноземних мов, і з точністю розбираються в сільськогосподарській тематиці.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Кожен може замовити переклад сільськогосподарського тексту у професіоналів, тому що це є і просто. Набагато складніше знайти досвідченого перекладача на ділі. За допомогою перекладу сільськогосподарської тематики важливий документ передається на всіх іноземних мовах, тим самим, розширивши область експлуатації товару. Професійний сільськогосподарський переклад текстів дозволить зберегти точні дані, терміни, схеми й інші нюанси, без яких важливість документа не зможе бути на вищому рівні.
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ