alt

Переклад свідоцтва про розлучення

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Бюро перекладів «Філін» пропонує послуги з перекладу свідоцтва про розлучення з нотаріальним завіренням для виїзду за кордон. Реєстраційні документи формуються з урахуванням міжнародних стандартів, прийнятих Гаазькою конвенцією в 1961 році, - справжність і легалізація документа підтверджується проставленням штампа Apostille.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераАгентство «ФІЛІН» - переклад свідоцтва про розлучення

Необхідність процедури з перекладу свідоцтва про розлучення виникає під час збору повного пакету документів для виїзду за кордон. Підтвердження про розірвання шлюбу оформлюється офіційною мовою країни, де документ було укладено. Для виїзду за кордон документ необхідно легалізувати, підтвердивши справжність методом проставлення апостиля або консульської легалізації.

Замовити переклад свідоцтва про розлучення вигідно й доцільно в центрі логістики «Філін» - співвідношення ціни й якості виконаних робіт із підготовки документа абсолютно задовольнить замовників.

Переклад свідоцтва про розлучення в агентстві «Філін» - переваги:

Вартість нотаріального завірення, проставлення апостиля для легалізації документа вказана в прайс-листі ціноутворення, тож вигода очевидна. Процедура перекладу свідоцтва про розлучення передбачає підписання готового тексту дипломованим перекладачем і нотаріусом для підтвердження автентичності документа. Завірення копій, сформованих на спеціальних бланках, проводиться в аналогічному порядку.


Замовити переклад свідоцтва онлайн - швидко й якісно

Сьогодні перекласти свідоцтво про розлучення можна дистанційно — послуга надається агентством «Філін» і розроблена для зручності замовників.

Подати заявку онлайн нескладно, необхідно:

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Утвердження замовлень проводиться на будь-яких типах файлів: Word, PDF, Excel, JPG, JPEG, TIFF, PNG, AI, PSD, GIF. Після заявки на переклад документа обговорюється форма доставки за адресою замовника — поштою або кур'єром. Невідповідності, граматичні та пунктуаційні помилки, друкарські помилки й бюрократичні затримки з перекладу свідоцтва про розлучення онлайн цілком неможливі. 
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ