alt

Перевод с румынского языка

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

У нашому міжнародному бюро перекладів “Філін” ви можете замовити переклад на румунську з російської, української або будь-якої іншої мови з 70 доступних.

Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Наша команда сформована з вузькопрофільних професіоналів своєї справи, серед яких дипломовані перекладачі, коректори, редактори, нотаріуси та верстальники. Комплексний підхід допомагає вирішувати ваші персональні та бізнес-завдання з гарантією 100% точності та дотримання термінів при роботі з офіційними документами, технічними та юридичними текстами, а також з художньою літературою.

Особливості перекладу румунською мовою

Румунська мова сформувалася внаслідок змішання кількох народів, і по суті є симбіозом дацького прислівника та латині. Одна п'ята частина містить слов'янську лексику, оскільки до XVII століття у ньому використовувалася кирилиця. Лінгвісти нашого бюро мають достатній досвід у роботі з цією мовою та максимально точно передають зміст текстів у будь-якій тематиці. Залучення до процесу роботи редакторів та носіїв мови дає можливість контролювати якість на всіх етапах.

У нас ви можете замовити переклад на румунську мову таких матеріалів:

Ми працюємо з будь-якими обсягами від однієї сторінки завдяки постійному штату перекладачів та пакетному формату послуг. Вартість перекладу на румунську ви можете розрахувати, скориставшись онлайн калькулятором на нашому сайті. Також ви можете отримати консультацію у менеджера в живому чаті прямо на цій сторінці.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Переклад документів на румунську мову у Харкові

Наше бюро готове зробити переклад будь-яких документів румунською мовою. Також у нас можна виконати нотаріальне засвідчення, провести легалізацію документів та поставити апостиль для пред'явлення за кордоном. Для цього необов'язково відвідувати наш офіс, достатньо надіслати копії документів електронною поштою та отримати готове замовлення кур'єром. Надсилайте запит у форму зворотного зв'язку і наш менеджер зателефонує вам протягом 30 хвилин.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ