Сербська мова

Сербська мова - мова, що має, крім самої Сербії, статус офіційного відразу в декількох країнах світу, серед яких Боснія і Герцеговина, а також Чорногорія. В цілому по всьому світу налічується близько 12 мільйонів людей, які володіють цією мовою.

За вимовою і писемності сербський дуже схожий з російським і українським, так як основою правопису виступає кирилиця. Хоча в повсякденному житті самі серби нерідко використовують латиницю. А однією з ключових особливостей сербського є достаток приголосних букв. І хоча деякі слова дуже схожі з іншими слов'янськими, в сербському вони можуть мати зовсім інше значення, що дуже важливо враховувати при виконанні перекладів.

Переклади з сербським НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

Бюро перекладів "Філін" - це команда досвідчених лінгвістів, які пропонують вашій увазі цілий комплекс якісних послуг з перекладу з сербської мови на інші мови світу. Ми працюємо абсолютно з будь-якими видами документацій і текстів, незалежно від їх складності та обсягів. При цьому гарантуємо виконання роботи на вищому рівні, з дотриманням всіх загальновстановлені норми і правил.

ПЕРЕКЛАДИ НА СЕРБСЬКИЙ З ІНШИХ МОВ СВІТУ

Ми також раді запропонувати вашій увазі якісні переклади на сербську мову з інших мов світу. Однією з найбільш популярних серед які ми надаємо, сьогодні по праву вважаються якісні переклади документів на сербську мову. Ця послуга особливо затребувана серед тих, хто планує поїздку до Сербії. До того ж, ми пропонуємо можливість відразу ж замовити виконання нотаріального засвідчення та апостилювання перекладених документів, тим самим дозволивши їм знайти юридичну силу.