alt

Синхронні переклади

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Синхронний переклад промови є переклад, здійснюваний одночасно з промовою доповідача або оратора. При цьому у виступі доповідача виключаються вимушені паузи, які зазвичай присутні при послідовному перекладі. Увага доповідача не відволікається на роботу перекладача, він продовжує вимовляти звичайну мову. У свою чергу, слухачі, можуть без затримок, спостерігати жести і емоції виступаючого, сприймати інформацію, що ретранслюються перекладачем-синхроніст, бачити живу картину виступу.

Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера

Технології, що роблять
наш сервіс краще
SmartCAT

Платформа, в якій обєднані всі ресурси автоматизації перекладу та управління проектами: Translation Memory, машинний переклад, перевірка якості.

Будь-які формати

Обробляємо понад 30 видів форматів файлів. Від складних AutoCAD креслень до рукописного тексту.

Нейронно-лінгвістичний
переклад

Найкраще рішення під час роботи з великими обсягами тексту в максимально стислий термін. Ця послуга підходить не для всіх тематик. Машинний переклад дозволяє заощадити Ваші кошти.

Інтеграція

Онлайн переклад контенту в міру його появи. Технології, які дозволяють інтеграцію через API, для миттєвої передачі контенту з будь-яких корпоративних систем (CMS), зменшуючи час і витрати на пересилання файлів.

Краудсорсинговий переклад

Переклад маштабних та термінових проектів багатьма перекладачами у різних точках світу. Це дозволяє збільшити швидкість реалізації термінових проектів зі збереженням якості перекладу та однорідності термінології.

Завантажити комерційну пропозицію

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.


Синхронний переклад надає на фахівця-перекладача високу розумову і інтелектуальне навантаження. При цьому найчастіше бувають задіяні кілька фахівців, складні технічні пристрої і спеціальна апаратура. Перекладач-синхроніст при цьому знаходиться в спеціально обладнаному приміщенні з звукоізоляцією, а його голос транслюється в навушниках. Це дозволяє мови оратора звучати без затримок, відповідно інформація, її суть і ідея виступу адекватно і оперативно доносяться до аудиторії слухачів. Усний синхронний переклад здатний значно скоротити час доповіді учасників засідання, форуму, лекції, семінару або конференції.

Сам по собі такий вид перекладу являє собою досить складний процес. Крім технічного оснащення, він має на увазі високу професійну підготовку фахівця, який здійснює синхронний переклад. Ціна цієї послуги безпосередньо залежить від кількості перекладачів.

Як показують спостереження, якісно і безперервно, синхроніст-перекладач може працювати протягом не більше 40-50 хвилин. Після закінчення зазначеного інтервалу часу у перекладачів спостерігається втома, уповільнення швидкості мислення, притупляється реакція, що призводить до погіршення якості перекладу. З огляду на цей показник, особливу увагу необхідно приділити нормування робочого часу, визначити кількість співробітників, які будуть задіяні на час проведення запланованого вами заходу.

«Солісти» - перекладачі, які можуть здійснювати якісний синхронний переклад на протязі цілого дня, зустрічаються вкрай рідко. Вартість послуг фахівців такого рівня часто вкрай висока. У будь-якому випадку говорити про економію, обговорюючи вартість синхронного перекладу, не доводиться, його якість безпосередньо залежить від розуміння тематики майбутнього доповіді або мови і рівня знань мови людиною, що здійснює синхронний переклад. Ціни нашого бюро вигідно відрізняються від цін на послуги синхронного перекладу наших конкурентів.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Бюро перекладів «ФІЛІН» готове надати Вам синхроністів високої кваліфікації, на професійному рівні володіють іноземною і рідною мовою, з досвідом роботи, а значить великим запасом знань і навичок, що забезпечують оперативне і точне виклад інформації.
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ