Туркменська мова

Туркменський мова належить до представників тюркської групи мов. На сьогоднішній день він визнаний офіційною державною мовою в Туркменістані, але широке поширення також має на території Узбекистану, Казахстану, а також в Ірані і Афганістані. У загальній же складності нею володіють близько 25 мільйонів чоловік з усього світу.

Примітно, що мова містить близько 30 діалектів, тому за своїм складом дуже неоднорідний. Це обов'язково потрібно враховувати при необхідності виконати якісний переклад з цієї мови на будь-якій іншій.

ПЕРЕКЛАДИ З ТУРКМЕНСЬКОЇ МОВИ НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

Бюро перекладів «Філін» пропонує вам професійні послуги з виконання високоякісних перекладів з туркменського на багато інших мов світу. Вашій увазі запропоновані послуги кваліфікованих лінгвістів, яким під силу здійснити переказ будь-якої складності, причому максимально якісно і в чітко встановлені терміни.

Самі ж переклади можуть бути як технічними, так і фінансовими, медичними або будь-якими іншими. А надані можуть бути як в усній, так і в письмовому вигляді.

Переклади туркменською мовою С ІНШИХ МОВ СВІТУ

Ми також успішно виконуємо переклади безпосередньо на туркменську мову з інших різних мов світу. Особливою популярністю користується послуга перекладу документів на туркменську мову. А завдяки можливості також замовити апостилювання або нотаріальне завірення, на руки ви отримаєте повністю готовий для передачі в реєструючі органи документ. Відповідно, він буде не просто переведений, але ще і мати юридичну силу.