alt

Переклад з в'єтнамської мови

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

В'єтнамська – мова, що відноситься до досить великої австроазіатської мовної сім'ї. Крім корінних в'єтнамців сьогодні на ньому розмовляють у деяких частинах Малайзії, Таїланді, а також у Камбоджі. Загалом же володіють в'єтнамським близько 80 мільйонів людей у ​​всьому світі.

Цікаво те, що в'єтнамська має цілу низку мовних особливостей. Одна з них полягає в тому, що багато лексиків було запозичено з китайського. Крім того, у цієї ж мови в'єтнамська запозичила систему тону. А сам в'єтнамський примітний тим, що налічує до 6 різних тонів, яких може значно змінюватися сенс висловлювання.

Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Переклади з в'єтнамської на інші мови світу

Бюро перекладів у Харкові "Філін" радо запропонувати вашій увазі комплекс професійних послуг з виконання високоякісних перекладів з в'єтнамської мови на цілу низку інших світових мов. Причому сьогодні наша компанія успішно виконує як усні, так і письмові переклади.

Переклади можуть бути найрізноманітнішими і включають різні види документацій, договорів, довідки та будь-які інші тексти.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Переклади в'єтнамською мовою з інших мов світу

Ми також раді запропонувати вам чудову можливість замовити переклади на саму в'єтнамську мову з будь-якої іншої мови. Це відмінна можливість для тих, хто планує розвивати бізнес з в'єтнамськими партнерами або, при необхідності, виконати якісний переклад документів. А для того, щоб останні набули юридичної сили і були придатні для передачі в державні органи, ми також пропонуємо їхнє нотаріальне засвідчення та апостилювання.

Кожному клієнту, який звернувся до нас, ми гарантуємо висококласний і професійний сервіс, а результатами роботи ви однозначно залишитеся задоволені!

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ