alt

Апостиль диплома в Іспанії

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Система вищої освіти в Іспанії відома багатовіковими традиціями з одночасною модернізацією програм під високі освітні стандарти. Навчання, добре оплачувана робота залучає громадян України бажають отримати знання за кордоном з можливістю працевлаштування, але для цього треба грамотно підготувати документи, включаючи проставлення апостиля на диплом.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераАпостиль диплома в Іспанії - особливості застосування

Стандартна підготовка документів для виїзду в Іспанію, включає обов'язкове проставлення апостиля диплома - це своєрідний стандартний штамп відповідає міжнародним стандартам, що підтверджує справжність документа виданого українськими навчальними закладами.

Повноваження на проставлення апостиля надані:

Ціна на апостиль для диплома безпосередньо залежить від швидкості оформлення та легалізації документів. Для українських громадян, які входять в пільгову категорію надається знижка.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Бюро «ФІЛІН» - переклад і нотаріальне завірення диплому

Перед поїздкою за кордон для навчання або працевлаштування необхідно зібрати певний пакет документів, включаючи свідоцтва про отримання профільних знань. Попередній переклад та нотаріальне завірення диплому в бюро перекладів «ФІЛІН» гарантовано усуне непорозуміння при оформленні заявки на навчання або роботу за кордоном.

Нотаріальне посвідчення перекладу - особливості:

Комплексний підхід в оформленні освітніх документів дозволяє виконати поставлені завдання в строк, без бюрократичних затримок і формальностей - вартість апостиля для Іспанії в бюро перекладів «ФІЛІН» задовольнить клієнтів цілком і повністю.

Треба знати, що переклад завірений нотаріусом не завжди відповідає нормативним положенням організацій за кордоном. Мінімізувати ризики пов'язані з формальним невідповідністю можна, якщо звернутися за юридичною консультацією на сайті https://philin.com.ua/ для уточнення умов подачі документів на навчання або працевлаштування за кордоном.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ