alt

Апостиль

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Для надання юридичної сили документу за межами своєї країни його потрібно не тільки якісно перевести, а й легалізувати. Для некомерційних документів в цьому випадку застосовується апостиль, проставленням якого слід зайнятися заздалегідь, в ідеалі - не менше ніж за тиждень до виїзду за кордон.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераЯк подати документи на апостиль

    1. Збір пакету

    Вам потрібно надати документи в наше бюро на консультацію. Для цього достатньо копій в електронному вигляді: можете відправити їх на е-мейл: philin.com.ua@gmail.com. Наші фахівці ознайомляться з кожним документом і скажуть, чи може він пройти легалізацію за спрощеною процедурою. А для цього нам потрібно його спершу побачити.


    2. Підготовка

    Юридична підготовка документа включає зняття копій, їх оформлення та засвідчення у нотаріуса з відповідними печатками. Всі ці завдання ми можемо взяти на себе. Поряд з нотаріальним посвідченням ми при необхідності виконаємо переклад документа.


   3.  Проставлення апостиля

    Ця процедура також не вимагає вашої активної участі: співробітник бюро «Філін» пройде всі необхідні процедури в держорганах. Так що стояти в чергах і проходити через незнайомі кабінети, ризикуючи щось зробити не так, вам зовсім не обов'язково. Якщо для вас критичні терміни проставлення апостиля - повідомте нам про це заздалегідь. Кількість часу, витраченого на процедуру апостилювання, залежить від тарифу, який ви виберете, а також від міністерства.

Що містить апостиль і як його поставити?

Які документи потребують апостилювання:

Досвідчені фахівці нашої компанії допоможуть в проставленні штампу апостиль незалежно від того, копія це чи офіційний документ.

В їх число входять:

Проставити апостиль на диплом або на свідоцтво про народження для фахівців нашої компанії - легше простого!

В особливих ситуаціях апостиль може проставлятися на оригінали документів. До таких випадків відносяться заяви і згоди на що-небудь.

Крім цього, сьогодні наші фахівці проставляють апостиль на завірені копії різноманітних свідоцтв і статутів, а також на документи, видані до 1992 року в республіках колишнього СРСР.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Термінова апостилювання документів

Наші переваги в перекладі апостиля:

Причини, за якими ви можете нам довіряти поставити апостиль:

Як виглядає апостилізація?

Апостиль - це спеціальний знак у вигляді круглого штампа. Його покладається проставляти на будь-якому некомерційному документі, випущеному в країні, яка є учасницею Гаазької конвенції. Таким чином, апостилізація - це один найшвидших і нескладних способів легалізації.

Якщо вам потрібно проставлення апостиля на документах - пропонуємо прямо зараз замовити цю послугу на нашому сайті. Допоможемо в лічені дні проставити апостиль на потрібних вам документах, продемонструвавши оперативність, професіоналізм, а також відмінну якість перекладу на іншу мову, якщо такий буде потрібно. Наші розцінки вас порадують!

В яких випадках апостиль або копія апостиля не потрібні?

Апостиль не ставлять на документи, які виходять із країн, які не беруть участі в Гаазької конвенції. Такі документи оформляються дипломатичними або консульськими представниками (агентами).

Також немає необхідності проставляти апостиль, коли цей пункт скасовують або спрощують по нормам міжнародного законодавства. Іноді уряди зацікавлені в тому, щоб зробити легалізацію максимально швидкою: вони вимагають тільки, щоб документи були завірені печаткою уповноваженого органу та відповідали формі. Зазвичай для таких документів не потрібно інших знаків посвідчення, але при цьому може знадобитися нотаріально завірений переклад.
В які терміни проставляється апостиль і яка ціна на цю послугу?

Як правило, на цю процедуру потрібно близько 7-8 днів. Однак великий досвід роботи нашого Бюро і відповідність менеджменту якості (ISO 9001) дозволяють нам в рази скоротити терміни обробки і виконання замовлень. Саме тому ми можемо проставити апостиль в терміновому режимі за 3-4 дня.

Потрібен терміновий апостиль документів - апостилізація диплома, атестата, паспорта в Києві і Харкові (Україна)? Звертайтеся до нас і ми зробимо все для того, щоб ви його отримали в найкоротші терміни!

Зверніться до нас вже сьогодні і залишитеся задоволені нашим професіоналізмом!

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ