alt

Апостиль на свідоцтво про шлюб у Харкові

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Необхідність поставити апостиль на свідоцтво про шлюб виникає при переїзді в іншу країну для підтвердження автентичності на її території.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераУ нашому бюро перекладів “Філін” зібрані фахівці вищої категорії з багаторічним досвідом роботи над вузькорифільними тематиками та офіційною документацією. Папери, видані державними органами, не рекомендується перекладати та легалізувати самостійно, краще довірити це експертам, які в курсі актуальних нормативних актів та юридичних нюансів у цьому питанні. Одна з найменших помилок загрожує тим, що свідчення не приймуть за кордоном, і вам доведеться заново провести процедуру на території України. Залежно від країни, до якої ви прямуєте, правила підтвердження справжності можуть відрізнятися. При подачі заявки ви отримаєте повноцінну інформацію з вашої нагоди та професійну допомогу наших спеціалістів.

Особливості апостилювання свідоцтва про шлюб

Документ, що підлягає постановці апостилю, має бути нового зразка, без пошкоджень та не заламінований. В окремих випадках поставити штамп неможливо через звільнення або відсутність з будь-якої іншої причини посадової особи, яка підписала документ, і міністерство не може отримати зразка його підпису.

Є й розбіжності у процедурі апостилювання у різних державах - перелік документів, необхідні оформлення та вимоги до них, запитується в приймаючого органу держави призначення. Вам не варто турбуватися з цього приводу, тому що всі запити та етапи роботи над вашим замовленням ми зробимо без вашої участі. Весь процес відбувається за наступним сценарієм:

Ціна апостилю на свідоцтво про шлюб залежить від термінів, які ви маєте в своєму розпорядженні і необхідності додаткових послуг, наприклад, знадобиться чи акредитований перекладач посольства або подвійний апостиль. Повну вартість вам озвучать під час подання заявки після уточнення всіх нюансів.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Не ризикуйте робити апостилювання самостійно, ми надаємо цю послугу вже протягом 8 років, знаємо всі тонкощі подання запитів, актуальні вимоги та гарантуємо точну та швидку процедуру поставлення штампу апостилю на будь-який офіційний документ. Пишіть нашому менеджеру в живому чаті на сайті або подавайте заявку у формі зворотного зв'язку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ