alt

Апостиль на свідоцтво про народження у Харкові

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Свідоцтво про народження виконує функцію документа, що підтверджує особу людини, особливо у ситуаціях, коли ви вирушаєте за кордон для здобуття освіти або на етапі працевлаштування. Першочергове завдання у підготовці пакету документів - надання офіційним паперам юридичної сили у вигляді підтвердження їх справжності. Залежно від держави призначення може знадобитися легалізація або апостиль на свідоцтво про народження. Міжнародне бюро перекладів “Філін” протягом 8 років консультує клієнтів з цих питань та робить переклади 70 мовами. Наші спеціалісти мають профільні навички роботи з текстами різних напрямків та досконально знають юридичні нюанси в оформленні документів іноземних держав.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераОсобливості постановки апостилю на свідоцтво про народження

Послуга апостилювання будь-якого офіційного документа починається з перекладу потрібною мовою. Далі необхідно провести такі процедури:

Апостиль підшивається окремою сторінкою до оригіналу документа. Такі країни як Франція, Бельгія, Швейцарія та інші вимагають подвійний апостиль на перекладі свідоцтва. Ці нюанси ми уточнимо на консультації.

Звертаємо увагу, що заламіновані свідчення не підлягають апостилюванню. У такому разі потрібно зробити запит на отримання дубліката у відповідній інстанції. Якщо ваш документ було видано до 1991 року, то апостилювання можна провести на копії, завіреній нотаріусом. Але наша практика показує, що такі папери рідше приймають у більшості країн.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Як замовити послугу в бюро перекладів Філін?

В епоху технологій та прогресу вам не обов'язково залишати будинок, щоб замовити послугу підтвердження справжності документів. Також вам не доведеться звертатися до окремих виконавців та відвідувати Міністерство юстиції для подання запиту. Наша ціна апостилю на свідоцтво про народження підтверджує, що ваш комфорт і спокій є найважливішим. Фахівці нашого бюро займуться питанням та проведуть апостилювання "під ключ". Залишайте заявку на сайті прямо зараз, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом для детальної консультації.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ