alt

Апостиль свідоцтва про народження

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Якщо вам знадобилося оформити апостиль на свідоцтво про народження, тоді вам до нас.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераАпостиль на свідоцтво про народження?

Найчастіше апостиль необхідно ставити на свідоцтво про народження. Цим безпосередньо займається міністерство юстиції. Для того щоб поставити апостиль на свідоцтво про народження в Україні необхідно звернеться в управління юстиції області, в якій воно було виписано. Після цього вже можна звертатися безпосередньо до міністерства юстиції. Всю процедуру оформлення можна замовити в компанії «Філін».

Якщо свідоцтво було видано ще в СРСР, спочатку необхідно його переробити на новий український зразок. Апостиль ставлять тільки на оригінал документа.

У багатьох країнах Європи, такі як Франція, Великобританія, Бельгія, Португалія, Австрія, Швейцарія, Голландія, вимагають подвійного апостилювання. В такому випадку вам знадобиться ще й завірена нотаріусом копія свідоцтва.


Які переваги надає наша компанія?

    Надання всіх послуг, які знадобляться для оформлення апостиля - переклад свідоцтва, завірення його у нотаріуса. Всі процедури зроблять за вас співробітники компанії.
    Максимально стислі терміни оформлення. Незважаючи на те, що терміни безпосередньо залежать від державних органів, фахівці компанії «Філін» зроблять все для того, щоб вони були мінімальними.
    Професійні навички та великий досвід забезпечить вам позитивний результат. Як отримати апостиль на свідоцтво про народження знають наші фахівці.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Вартість послуги апостиль на свідоцтво про народження

Всі розцінки можна подивитися в розділі ціни. Тут все докладно розписано: вартість штампа апостиль, печатку управління юстиції і всі інші послуги. Ціни цілком прийнятні.


Де можна поставити апостиль і як?

Як поставити апостиль на свідоцтво про народження? Для цього необхідно просто зателефонувати, який вказаний в розділі контакти. Є ще один спосіб: оформити замовлення і відправити його у вигляді повідомлення. Найближчим часом фахівці компанії «Філін» зв'яжуться з вами і домовилися щодо всі ваші деталі, а також умови роботи.

Тепер ви знаєте відповідь на питання: Де поставити апостиль на свідоцтво про народження? У компанії «Філін».

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ