alt

Переклад з французької

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Французька мова – одна з найпопулярніших мов світу, яку сьогодні визнано офіційною мовою на території 29 країн світу, серед яких найбільші, крім самої Франції, це Бельгія, Швейцарія, Монако, Люксембург, а також Андорра. Говорять на ньому і в деяких країнах центральної та західної Африки. Крім того, сьогодні французька визнана однією з робочих мов ООН, а загальна кількість людей, які володіють нею, перевищує цифру в 200 мільйонів людей.

Враховуючи величезну кількість ділових зв'язків нашої країни з Францією, а також його використання в різних сферах особливо затребувані сьогодні послуги якісного перекладу як з французької, так і на французьку мову.

Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Переклади з французької на інші мови світу

Бюро перекладів «Філін» пропонує вашій увазі професійні послуги з перекладу документів та матеріалів будь-яких типів з французької на будь-які інші світові мови. Працюючи з цією мовою з самого моменту заснування нашого бюро, сьогодні ми виконуємо різні види перекладів (технічні, медичні, юридичні, фінансові, економічні та інші), причому як у письмовій, так і в усній формі.

Штат наших професійних лінгвістів складають співробітники, які здебільшого володіють цією мовою, а також усіма часами та способами, які в ній виділяються. Без їхнього знання професійний переклад з французької просто неможливий. Тому послуги професіоналів у цьому питанні складно переоцінити.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Переклади французькою з будь-яких інших світових мов

Ми також раді запропонувати вашій увазі послуги професійних перекладів французькою мовою з будь-яких інших мов світу. Успішно перекладаємо як документи, які можемо нотаріально завірити, так і різні види документації, а також будь-які інші види перекладів.

Підсумковим результатом стане грамотно перекладений документ, який ви зможете використати за призначенням.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ