Каталонська мова

Каталонська мова - досить древня індоєвропейська мова, включена до романської групи. Широко поширена на території Іспанії, зокрема на території провінції Каталонія, де на сьогоднішній день визнаний одним з 3-х державних мов. В цілому на сьогоднішній день нею володіють 7.8 мільйонів чоловік по всьому світу. При цьому виділяють дві різні групи діалектів: західну і східну. А писемність базується на основі латинського алфавіту.

ПЕРЕКЛАДИ З Каталонської НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

Бюро перекладів «Філін» радо запропонувати вашій увазі професійні послуги з виконання високоякісних перекладів з каталонської на ряд інших мов світу. Ми успішно працюємо з самими різними документаціями, будь то економічні, фінансові, медичні та будь-які інші.

Команда зайнятих у нас фахівців - це досвідчені лінгвісти з величезним досвідом роботи, які на вищому рівні виконають переклад будь-якого тексту з дотриманням всіх норм і урахуванням усіх лінгвістичних особливостей мови.

Перед здачею готового перекладу він обов'язково проходить багатоетапну перевірку і вичитку на предмет наявності помилок, тому видається в кращому вигляді.

Переклади каталонською З ІНШИХ МОВ СВІТУ

Ми також успішно виконуємо високоякісні переклади на сам каталанська мова з ряду інших мов світу. Нашим експертам також під силу виконати якісний переклад документації будь-якого типу, а також переклад документів. Остання процедура особливо актуальна для тих, хто найближчим часом відправляється в Каталонію. До того ж, ми також пропонуємо нотаріальне апостилювання і завірення для надання юридичної сили.

Своїм клієнтам ми гарантуємо завжди індивідуальний підхід, високоякісний результат, а також оптимальні розцінки на всі пропоновані послуги.