alt

Нострифікація академічної довідки в Україні

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Академічна довідка - документ з вищого навчального закладу, який свідчить про те, що студент вивчав певний перелік дисциплін і скільки годин він по ним прослухав. Формується така виписка для подальшого оформлення академвідпустки по будь-якої причини, якщо студент не закінчив ВНЗ або зробив це поза встановлених правил. Нострифікація академічної довідки буде необхідна, якщо студент іноземець або наш співвітчизник, який повернувся в Україну, побажають подати документи для повторного зарахування до університету або при працевлаштуванні. Ця процедура проводиться для легалізації довідки на території нашої держави.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераУ міжнародному бюро перекладів "Філін" працюють професіонали в сфері підтвердження юридичної сили документів, виданих офіційними органами, тому ми надаємо компетентні послуги вже більше 14 років і входимо в десятку кращих агентств України.


Особливості нострифікації документа

Видають академічну довідку в деканаті навчального закладу, вона містить інформацію про дисциплінах, вивчених студентом, із зазначенням кількості годин. Якщо документ був отриманий за кордоном, в Україні знадобиться його нострифікація. Це означає, що Міністерство освіти України визнає справжність довідки на своїй території. Процес досить тривалий і виглядає наступним чином:

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Як замовити нострифікацію академічної довідки?

Вам не потрібно брати участь у всіх цих етапах - від вас вимагається тільки надання академічної довідки в оригіналі, яку необхідно принести в офіс або відправити в цифровому форматі на нашу електронну скриньку. У пакет паперів для нострифікації потрібно додати копії паспорта та заяву, написану за нашими рекомендаціями. Всю необхідну інформацію ви отримаєте у нашого менеджера на безкоштовній консультації. Залишайте заявку на цій сторінці, і наш фахівець зв'яжеться з вам найближчим часом. Зі свого боку ми гарантуємо максимально стислі терміни на послугу і повну конфіденційність персональних даних - довіряйте складні завдання професіоналам бюро "Філін".

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ