alt

Переклад документів для посольства

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Оформлюючи посвідку на проживання за кордоном або отримуючи візу в одну із зарубіжних країн, потрібно не тільки зібрати, але і кваліфіковано перекласти всі документи на мову країни призначення.
 

До того ж кожне посольство висуває свої специфічні вимоги до документів, і ці вимоги необхідно знати кожному.

Одним із головних умов є переклад всього пакета документів на англійську мову або на мову тієї країни, до якої Ви прямуєте. При відсутності грамотного перекладу посольство просто не прийме Ваші документи.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера 


Допомога в перекладі документів для посольства

Від того, наскільки якісно буде виконано переклад документів для посольства, залежить те, чи зможете Ви влаштуватися на роботу за кордоном, вступити в потрібний навчальний заклад або створити сім'ю. Це особливо актуально в тих випадках, коли для посольства перекладаються настільки важливі документи, як свідоцтво про шлюб, про народження або диплом. Саме тому нехтувати цією процедурою вкрай не рекомендується, а довіряти її краще відразу досвідченим професіоналам своєї справи.


Ми пропонуємо Вашій увазі повний комплекс послуг з підготовки документів для різних посольств, починаючи від їх грамотного перекладу, а закінчуючи, якщо це необхідно, нотаріальним завіренням.


Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі такі види перекладів:

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що отримаєте роботу найвищої якості, яка буде виконана професійними перекладачами, а також відповідатиме всім законодавчим нормам.

Штат наших співробітників складають кваліфіковані фахівці, що мають у цій галузі великий практичний досвід роботи, завдяки чому ми можемо гарантувати Вам високу якість і ретельність перекладу будь-яких документів.

Ось далеко неповний список країн, для посольств яких ми здійснюємо переклади:

Оформлюючи вид на проживання за кордоном або отримуючи візу в одну із зарубіжних країн, потрібно не тільки зібрати, але і кваліфікаційно перекласти всі документи на мову країни призначення. При цьому кожне посольство висуває свої специфічні вимоги до документів, і ці вимоги необхідно знати кожному. Одним з головних умов є переклад всього пакета документів на англійську мову або на мову тієї країни, в яку Ви прямуєте. При відсутності грамотного перекладу посольство просто не прийме Ваші документи.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ