Переклад документів для посольства Чехії в Україні

Вирушаючи в Чехію в подорож, по роботі чи на навчання, Вам потрібно подбати про збір певного пакету документів. Однак, щоб Ваші документи були прийняті до розгляду, вони повинні бути обов'язково грамотно перекладені. Якщо ж не виконати переклад для посольства Чехії, у розгляді Ваших документів посольство відмовить.

Які документи потребують перекладу?

Оформлення документів до Чехії вимагатиме від Вас збору цілого пакету документації. При цьому даний перелік може відрізнятися в залежності від цілей Вашої поїздки, від складу Вашої сім'ї, віку та ряду інших факторів.

Приблизний список документів виглядає наступним чином:

При цьому потрібно зауважити, що процедура перекладу документів для посольства Чехії має ряд особливостей, а також, як і будь-який переклад, є дуже відповідальною. Саме тому довіряти її слід тільки досвідченим професіоналам своєї справи. А знайти таких професіоналів Ви можете, звернувшись в наше Бюро Перекладів!

Що ми пропонуємо?

Бюро Перекладів «ФІЛІН» пропонує Вашій увазі повний комплекс послуг з професійного перекладу довідок для посольства Чехії, а також цілого ряду інших необхідних документів.

Штат наших фахівців складають професійні перекладачі, які знають всі тонкощі такої важливої процедури, як переклад документів для посольств. Крім усього іншого, ми завжди готові відповісти на будь-які Ваші запитання.

До того ж, ми не тільки перекладаємо, але ще й засвідчуємо перекладені документи, завдяки чому наші клієнти отримують на руки повністю готові до розгляду документи.