Переклад документів для посольства Італії в Україні

Плануєте продовжити навчання в Італії або отримати в цій країні посвідку на проживання? Тоді перше, про що Вам слід подбати - це збір та грамотний переклад певного пакету документів, які будуть передані для розгляду в посольство.

Отримання візи в Італію неможливо уявити без їх кваліфікованого перекладу, інакше в посольстві їх не приймуть до розгляду.

Які документи потребують перекладу?

Вирушаючи в Італію, Вам потрібно перекласти цілий ряд документів, який також може розрізнятися в залежності від цілей Вашої поїздки, віку та ряду інших не менш важливих параметрів:

Крім усього іншого, виконаний переклад документів для посольства Італії, потрібно обов'язково засвідчити. А для того, щоб заощадити особистий час, звернутися за допомогою в цьому питанні ми рекомендуємо Вам до досвідчених професіоналів, одними з яких є наше Бюро Перекладів!

Що ми пропонуємо?

Бюро Перекладів «ФІЛІН» пропонує Вашій увазі послуги з професійного перекладу для посольства Італії довідок та інших необхідних документів.

Будучи професіоналами своєї справи, ми виконаємо для Вас кваліфікований і грамотний переклад, що повністю відповідає всім законодавчим вимогам. Ми також зможемо виконати засвідчення документів для передачі в посольство, тому в підсумку Ви одержите повністю готові до розгляду документи.

Відмінною особливістю нашого сервісу є те, що ми виконуємо переклад в максимально короткі терміни, а наші розцінки на всі послуги приємно порадують Вас своєю доступністю!

Професіоналізм, грамотність і відповідальність гарантуємо!