alt

Переклад документів для посольства Португалії

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Ви плануєте вирушити в сонячну Португалію, щоб продовжити курс навчання, провести відпустку або отримати в цій країні вид на проживання? Тоді Вам потрібно подбати про збір цілого пакету документів, а також про їх грамотний переклад.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераЯкі документи вимагають перекладу?

Вирушаючи в Португалію, Ви повинні передати на розгляд в посольство цілий перелік документів, серед яких:

Цей перелік може бути значно розширений, якщо Ви є приватним підприємцем, а також залежно від цілей Вашої поїздки.

Проте, варто сказати про те, що переклад документів для посольства Португалії - процедура не з простих. Саме тому, щоб уникнути втрати особистого часу, довірити її краще відразу ж досвідченим професіоналам. Одним з таких професіоналів є наше Бюро Перекладів!

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Що ми пропонуємо?

Бюро Перекладів «ФІЛІН» пропонує Вашій увазі цілий комплекс послуг з перекладу документів для посольств різних країн.

Одним з основних напрямків нашої діяльності є переклади для посольства Португалії. Якщо Ви хочете заощадити власний час, пропонуємо звернутися за допомогою до наших кваліфікованих фахівців.

Ми виконуємо всі переклади в найкоротші терміни, причому з гарантією якості і за привабливими розцінками. Крім усього іншого, ми виконуємо завірення перекладених документів, тому на руки Ви зможете отримати повністю чинний і придатний для передачі в посольство пакет документів.

До того ж, нашим фахівцям під силу проконсультувати Вас з усіх питань, що стосуються збору та перекладу документів. Ми підкажемо, як діяти в кожній конкретній ситуації!

Звертаючись до нас, Ви робите свій вибір на користь професіоналізму, високої якості і відповідальності!

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ