alt

Переклад газет і журналів

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Газети і журнали читають все. І навіть незважаючи на те, що в останні роки друковані ЗМІ видаються меншими тиражами, активно розвиваються онлайн-журнали та газети. При цьому газети та журнали, особливо зі світовим ім'ям, і до цього дня залишаються одним з кращих способів одержання дійсно якісної інформації. Адже неспроста багато організацій підписані на ті журнали і газети, які відповідають тематиці їх діяльності.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераНерідко буває так, що для своїх співробітників або іноземних партнерів необхідно виконати якісний переклад газетних статей, або який-небудь з випусків журналу. А може бути ви просто хочете читати іноземну пресу на правильному місці!. Для всього цього вам і знадобиться послуга переклад газет і журналів від бюро перекладів «Філін».

З огляду на те, що кожен журнал чи газета мають свій певний стиль написання статей, при перекладі дуже важливо передати суть авторської думки. А якщо мова йде про якісь профільних і спеціалізованих виданнях - правильно інтерпретувати терміни, які там наводяться. Саме тому наше бюро, виконуючи переклад журналів, доручає цю роботу професіоналам своєї справи, які також мають досвід роботи із засобами масової інформації.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Звичайно ж, своїм клієнтам ми також гарантуємо завжди індивідуальний підхід і високу якість завдяки подвійній системі коректури, яку проходить абсолютно кожен матеріал, над яким працюють наші перекладачі. Важливо також сказати про те, що ми успішно працюємо з усіма популярними мовами світу. Вам потрібно лише надати нам вихідний матеріал для перекладу, а ми в найкоротші терміни виконаємо роботу над вашим замовленням і надамо його вам. При цьому гарантуємо максимально привабливі розцінки на всі послуги, що надаються.
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ