alt

Переклад книг у Києві

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Професійний переклад книг у Києві зі збереженням хронології, смислового навантаження видання вигідно та доцільно замовити у бюро перекладів «ФІЛІН». Команда кваліфікованих лінгвістів підходить до виконання замовлення з граничною увагою, інтерпретувати зміст із збереженням думки автора досить складний процес, що вимагає творчого підходу передачі емоційної атмосфери сюжету, стилістики викладу певного літературного жанру.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераПереклад книг у Києві - Бюро перекладів «ФІЛІН»

Переклад книг — це окрема галузь мистецтва, де впоратися з адаптацією твору під культуру певної національності може лише людина, яка має літературний талант. При цьому незалежно від стилістики вихідного змісту в обов'язковому порядку застосовуються методи теоретичних моделей філології спрямованих на вирішення завдань у соціокультурному контексті — вибір лінгвістичного прийому має відповідати стилістиці вихідного матеріалу.
Лінгвістичні прийоми, що часто використовуються:

Особливість літературного перекладу з російської на англійську полягає у ретельному вивченні змісту, порівнянні альтернативних позицій пов'язаних із передачею смислового навантаження твору. Робота перекладача полягає у формуванні нового текстового матеріалу на підставі повного осмислення та розуміння змісту загалом.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Художній переклад Київ – творчий підхід до справи

Художній переклад — це особливий літературний напрямок, який здатний стирати бар'єри непорозуміння між народами різних країн та національностей. Головне завдання перекладача полягає у правильному формуванні змісту, спираючись на виклад першоджерела із збереженням особливої ​​атмосфери на читача в оригінальному авторському виконанні.

Літературний переклад з російської на англійську — це відтворення індивідуальних особливостей авторської мови, адаптація під мовну аудиторію з урахуванням жанру тексту. Тільки від професіоналізму перекладу залежатиме подальша доля твору та сприйняття його в іншій країні.
Літературний переклад з російської на англійську включає адаптацію:

Скористатися послугами агентства «ФІЛІН» вигідно та рентабельно, перекладом різного стилістичного жанру займаються професійні лінгвісти, які чудово розуміються на всіх тонкощах літературного перекладу з повною передачею смислового навантаження.

Під час укладання договірних угод враховуються індивідуальні побажання замовника, значні зміни обов'язково обговорюються з автором чи видавництвом. Дізнатися докладнішу інформацію про оформлення замовлення пов'язаного з перекладом книг можна у наших менеджерів. Наші ціни та якість виконаних робіт задовольнить потенційних клієнтів повністю та повністю.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ