alt

Переклад переговорів по телефону

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Послуги перекладачів були затребувані в усі часи, великий попит на них зберігається і сьогодні. Перекладач - це не просто людина, яка добре знає іноземну мову, а фахівець досконало володіє іноземною мовою. Особливу цінність представляють професіонали, які спеціалізуються на перекладі живої мови. Серед них особливе місце займають люди, в чиї обов'язки входить переклад переговорів по телефону.

Завдання, які стоять перед ними ставляться до числа найбільш складних і не тільки технічно, а й психологічно. Двоє людей які не знають мови один одного намагаються спілкуватися по телефону і звертаються до третього з проханням про допомогу. Найчастіше, діалог здійснюється послідовно: спочатку один зі співрозмовників говорить по телефону з перекладачем, а потім перекладач передає переклад сказаного іншого співрозмовника і вислуховує його відповідь.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераПослуги перекладача усних телефонних переговорів

Співрозмовники можуть делегувати перекладачеві повноваження по донесенню позицій один одного. Тому послуги перекладача телефонних переговорів в Харкові надаються тільки професіоналами вищого класу, які володіють нюансам іноземної мови на рівні носія мови або близькому до цього рівня. Будь-яка помилка, допущена в процесі перекладу, здатна привести до небажаного результату. Посилання на складність перекладу не приймаються, клієнт платить, свої гроші і вірить в те, що люди, які взяли на себе обов'язок переводити, виявляться на висоті положення.

Повною мірою відповідаючи цим високим вимогам, працівники нашого бюро перекладів «Філін» завжди готові прийти на допомогу всім, хто потребує послуг усного перекладача на телефонних переговорах. Компанія має в своєму розпорядженні великими можливостями, в тому числі:

Будучи високими професіоналами, вони бездоганно володіють тонкощами ділової іноземної мови. Широкі можливості з'являються у наших клієнтів, що бажають замовити усний переклад по телефону розмов на юридичні теми. Серед наших перекладачів чимало людей з юридичною освітою, здатних здійснювати переклад, зберігаючи кожну, навіть уявну несуттєвою, деталь розмови.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Вартість перекладу телефонних переговорів в Харкові

Значна частина наших співробітників спеціалізується на перекладах телефонних бізнес переговорів. Незважаючи на те, що ми займаємо одне з провідних місць серед українських компаній в цій сфері діяльності, наші ціни на переклад переговорів по телефону є одними з найнижчих в Україні.

Однак видатних успіхів ми досягли не тому, що вартість наших послуг невисока. Причина наших досягнень полягає в наступних факторах:

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ