alt

Переклад довідки про доходи

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

При працевлаштування за кордоном або для подорожей в іншу країну для туризму більшість держав вимагають надати довідку про доходи в складі пакету документів для візи. Її зміст дозволить співробітникам консульства адекватно оцінити ваші фінансові можливості й ухвалити рішення про видачу візи або відмовити. Матеріальний добробут і мета візиту до іноземної держави є вирішальними факторами прийняття рішення в консульстві.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераАгентство "Філін" працює з 70-ма мовними парами й надає допомогу в перекладі офіційних і особистих документів висококваліфікованими лінгвістами з більш ніж п'ятирічним досвідом. Звертаючись до нас, ви отримаєте терміновий і якісний переклад довідки про доходи в посольство або для інших цілей за прийнятною вартістю.


Особливості перекладу довідки про доходи

Документ, який видала вам організація, повинен бути оформлений за певними правилами - відповідність необхідно звірити до того моменту, коли ви залишите заявку на переклад:

На довідці повинна стояти фірмова гербова печатка (штампи типу "Для довідок" або "Канцелярія" не підійдуть, якщо документ буде потрібно нотаріально завірити).

Ми працюємо з усіма популярними мовними парами, але частіше за все наші лінгвісти надають такі послуги:

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Звертаємо увагу, що довідка перекладається повністю, включно з інформацію на штампах. Якщо оригінал не відповідатиме всім вимогам, можна отримати відмову в консульстві на отримання візи. На документі мають міститися наступні дані:

Щоб уточнити всі нюанси й підготувати правильний пакет документів, зверніться в консульство. Можливо вам знадобиться нотаріальне завірення перекладу, яке ви також зможете зробити в нашому бюро. Залишити заявку на переклад довідки про доходи ви можете в режимі онлайн - висилайте відсканований документ до нас на e-mail і ви отримаєте винонане замовлення протягом 1-3 робочих днів на свою електронну пошту.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ