alt

Переклад свідоцтва про шлюб з української російською

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

У ситуаціях, коли пара одружилася на території України, але планує виїхати на ПМЖ або в особистих цілях у Російську Федерацію, їй знадобиться переклад свідоцтва про шлюб російською мовою.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераЦей документ є головним підтвердженням офіційного сімейного стану громадян як на батьківщині, так і за кордоном. Для таких паперів необхідним буде нотаріальне завірення для надання юридичної сили в країні призначення. У МБП "Філін" ви можете замовити комплексну послугу, заощадити час на зверненні до декількох фахівців і отримати якісний переклад від наших вузькопрофільних лінгвістів в найшвидший термін.


Особливості перекладу свідоцтв про укладення шлюбу

Щоб розуміти, необхідна вам базова послуга або нотаріальний переклад документа, на консультації з нашим фахівцем потрібно озвучити, для яких цілей ви оформлюєте заявку. Для пода свідоцтва в державні інстанції і Міністерства знадобиться узаконити переклад нотаріально. Наші лінгвісти детально працюють над вмістом документа, в точності переводять всі важливі дані, включаючи ПІБ, назви органу влади, що видав свідоцтво, зміст печаток і підписів, так як будь-яка похибка може вплинути на достовірність перекладу і документа в цілому.

Нотаріальний переклад свідоцтва про шлюб може бути запитаний при оформленні дозволу на проживання, при працевлаштуванні і в інших ситуаціях Міністерством юстиції, консульством або іншими державними інстанціями.


Як оформити заявку?

Довіряючи нам, ви оціните наступні переваги співпраці з агентством "Філін":

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Щоб оформити заявку, вам не потрібно особисто відправлятися в наш офіс, всі документи можна відсканувати й надіслати на нашу електронну пошту. Готову роботу ви також зможете отримати кур'єрською доставкою в будь-яку точку країни. Рекомендуємо заздалегідь отримати консультацію в нашого менеджера, аби процес оформлення потрібних документів для виїзду проходив у встановлені вами терміни.
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ