alt

Переклад свідоцтва про народження французькою

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Подорожі, робочі візити або виїзд на постійне місце проживання здебільшого вимагають оформлення віз або збору документів, які потрібно перекласти мовою приймаючої сторони. Аби вирушити з неповнолітньою дитиною до Франції, знадобиться переклад свідоцтва про народження французькою і, можливо, його нотаріальне завірення або апостилізація.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераУ нашому бюро "Філін" працюють компетентні в юридичній тематиці лінгвісти й редактори, готові виконати переклад будь-якою з 70-и доступних мов світу. Ми надаємо комплексні послуги, які заощадять ваш час і бюджет, позбавлять вас від необхідності звертатися до кількох окремим фахівців.


Нюанси в перекладі свідоцтв про народження

Якщо людина не досягла 16-річного віку, тоді свідоцтво про народження є його головним документом, що підтверджує особу. Його переклад повинен здійснювати профільний фахівець, який досконало володіє французькою мовою і знаннями правових норм Франції. Ситуації, у яких може знадобитися переклад документа:

Щоб виконати письмовий переклад без нотаріального засвідчення, достатньо вислати скан-копію на нашу електронну адресу й отримати готове замовлення кур'єром або на ваш e-mail. За умови, коли потрібно підпис нотаріуса або постановка апостиля, готові документи будуть направлені кур'єром або на Вашу електронну адресу. Важливо, щоб свідоцтво було без ламінації, зовнішніх пошкоджень і сторонніх позначок, якщо сумніваєтеся, то завжди можна випустити дублікат і поставити штамп в РАЦСі.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Довіряйте важливі документи професіоналам

У бюро перекладів "Філін" працюють вузькопрофільні лінгвісти, редактори, коректори й верстальники, які з точністю до кожного символу виконають роботу й забезпечать якісний переклад французькою мовою. Ми гарантуємо повну конфіденційність ваших даних і розраховуємо на довгострокову співпрацю. Щоб отримати детальну консультацію, звертайтеся до менеджера в живому чаті на сайті або залиште свої контакти в формі і ми вам передзвонимо.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ