Пушту

Пушту - досить відома східно-іранська мова, що є державною на території Афганістану. При цьому говорять на ньому не тільки в Афганістані, але і в деяких інших близьких країнах, зокрема в західній частині Пакистану. В цілому в світі налічується близько 50 мільйонів носіїв цієї мови.

У пушту розрізняють кілька різних діалектів, що пояснюється великою кількістю племен на території Афганістану, кожен з яких говорив по-своєму.

ПЕРЕКЛАДИ З пушту НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

Виникла необхідність перевести той або інший документ, текст, документацію або художній твір з пушту на який-небудь інший мову? Тоді бюро перекладів в Харкові "Філін" - це саме те, що ви шукали. Наші професійні лінгвісти виконають переклад з пушту будь-якої складності, незалежно від того, про роботу з документацією який складності дет мова.

Зайняті в нашій компанії перекладачі - це досвідчені фахівці своєї справи, які знають про всі лінгвістичних особливостях мови, тому впораються з роботою будь-якої складності. При цьому кожен переклад перед здачею клієнтові обов'язково проходить кілька етапів перевірки фахівцями, завдяки чому робота завжди надається в кращому вигляді.

ПЕРЕКЛАДИ НА пушту З ІНШИХ МОВ СВІТУ

Ми також успішно виконуємо переклади безпосередньо на сам пушту з ряду інших мов світу. Незалежно від типу документації, можете бути впевнені, що нашим лінгвістам можна довірити переклади будь-якої складності, і робота буде виконана в кращому вигляді.

Крім цього, успішно виконуємо переклад документів на пушту, що особливо затребуване для тих, хто найближчим часом планує поїздку до Афганістану. При необхідності ми також зможемо проставити апостиль або нотаріально завірити кожен документ для надання йому юридичної сили.